Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Long protokoll stimuláció...

Long protokoll stimuláció kezdete a 8. napon? Nem késő? Volt valakinek így?

Figyelt kérdés

9 napja szúrom a Gonapeptylt de megjött a mentruációm időben. Az orvos azt mondta, hogy 13-án kell mennem bármi történjék is. Bízom az orvosomban de azért mégis elbizonytalanodtam egy kicsit. Akkor a 8. ciklusnapon leszek. Addig is napi egy szuri van. Hosszú protokollnál nem a ciklus 2-3. napján kezdik a stimulációt? Alakult így valakinek a lombikja? Nekünk ez lesz az első.

Köszönöm a segítséget!



2017. jan. 6. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam nem így volt. 10 napig volt Gonapeptyl, megjött, 3. naptól ment a stimuláció.

Lehetnek eltérések, de ekkoráról még nem hallottam...

Nem kaptál protokollos papírt? Azon feketén- fehéren rajta van, mikor, mit kell.

Vagy nem értettél valamit félre? Nem is kaptad meg előre a stimulációhoz a recepteket?

2017. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

De, kaptam protokollos papírt, azon is az van, hogy 13-án kell mennem és leszívásig napi 1 ampulla Gonapeptyl. Mondtam akkor a dokinak, hogy addig bőven menstruálni fogok de azt mondta, hogy ne foglalkozzak semmivel mert most minden más. Na de azért csak piszkája az agyam. A recepteket is megkaptam, Gonal f és Menopurt fogok még szúrni. Nem tudom, mondjuk ha a Gonapeptyl leállítja a hormonrendszerem akkor végülis mindegy, hogy mikor kezdjük a stimut, vsgy nem? Hülye gondolat?

2017. jan. 6. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!