Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik alkalom a valoszinubb...

Melyik alkalom a valoszinubb szerintetek a teherbeesesre?

Figyelt kérdés
A ciklus 11.napja minden vedekezes nelkul, vagy a ciklus 18.napja megszakitasos vedekezessel?

2017. jan. 6. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a megszakítás nélküli akármelyik ciklusnapon.
2017. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leginkább attól függ, mikor volt a peteérés.
2017. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Igazából a férfitól függ, mindig megdöbbenek, hogy itt a gyk-n megszakitásossal esnek teherbe nők, nekem ez 10 év alatt nem jött össze, de állandó partnerem volt, aki ezek szerint ki tudja húzni időben, amikor gyereket akartunk, pár hónap alatt teherbe estem.
2017. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, az előváladék mennyisége nagyon fontos tényező. Mi nem klasszikus megszakításossal védekeztünk, hanem a szeretkezés feleig gumi nélkül és utána végig gumiban. Van, aki 7 év alatt sem esik így teherbe, én elég hamar.

Úgyhogy nem az van sokaknál, hogy a fiú gyökér és nem veszi ki időben:)

2017. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 ez nem azt jelenti, hogy gyökér, hanem azt, hogy nem veszi észre mikor kellene kivenni.
2017. jan. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az első alkalom

de miért kérdezed,terhes vagy?

2017. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!