Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges-e a teherbeesés?

Lehetséges-e a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Az egész október végén kezdődött, ugyanis a barátommal együtt voltunk és kiszakadt az óvszer és el is szaladtunk másnap az orvoshoz, 120 órás tablettát kaptam, azután megjött a normális időpontban (november 21), majd (most jön a csavar) december 2-án, ami eltartott kb. 5-6 napig, pedig csak 3-4 napos szokott lenni, majd december 17-én, ami pedig egy egész hétig eltartott. December 27-én megint együtt voltam a barátommal, viszont csak megszakításos módszerrel védekeztünk (nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy ne ítélkezzen és ne nevezzen ostobának), de az egész nem tartott fél percnél tovább, mert nem akartuk, hogy baj legyen, aztán jött január elseje, amikor ugyanis kiszakadt újfent az óvszer (igen, valóban megtörtént) és másnap mentünk orvoshoz, kaptam 72 órás tablettát. Január 14-én kellene megjönnie, de egyelőre nem látom semmi jelét, csak a melleim feszülnek, ha volna esély teherhességre, azt teszt már kimutatta volna? Megeshet, hogy a gyógyszerek miatt késik majd? A segítő válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!!!

2017. jan. 13. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag 2 hónapon belül 2 alkalommal nyomtad tele a szervezetedet hormonbombával. Mégis mit vársz?

Nem sírni kell, hanem normálisan védekezni, mert az mese, hogy ennyi gumi kiszakad.

2017. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha izgulsz reggel csinálj tesztet, elvileg már kimutatná. Kétlem hogy terhes vagy, de ha már ilyen szerencsétlenek vagytok védekezzetek máshogyan
2017. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet annyit bénázni, hogy ilyen rövid idő alatt 2-szer is kiszakad a gumi? De most komolyan, ez már vicc. És havi szinten terheled a szervezeted hormon-bombákkal, és csodálkozol, hogy össze-vissza jön meg.

Igen, elképzelhető, sőt valószínű, hogy a gyógyszerek megzavarják a hormon-háztartásod.

De a helyetekben elgondolkodnék más fajta védekezési módszeren, (pl. rendes fogamzásgátló tabit szedhetnél).

2017. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem egyszer volt dolgom 72 órással, és nekem utána 1-2 nappal megjött (a tablettától).

Holnapután reggel érdemes tesztelned, előbb nem, mert nem telt el a 2 hét.

2017. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

En egyetertek,az elso valaszoloval!:D amugy meg igen,nagyon ostoba vagy! Vedekezni kell normalisan,megfelelo meretu kondomot kell venni,es rendeltetesszeruen hasznalni,akkor tuti nem.szakad ki,a tobbi csak rizsa,mert itt mar lassan " mindenki vedekezes mellett esik teherbe":D egyebkent meg,igen,lehet a pirulaktol is,de az is lehet,hogy bekaptad a legyet,mivel a kondom kiszakadt ketszer is xd es a megszakitasos modszer nem modszer mellesleg.Menj orvoshoz,es o majd megmondja! Egyebkent,nem erdemes fogamzasgatloval gyotorni a szervezeted, tavaly 10-8 no esett teherbe fogamzasgatlo szedese mellett a felmeresek szerint,ami vicc:D

Jobb az ovszer,persze azoknak,akik tudjak is normaisan hasznalni:D.

2017. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!