Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat-e 2 napos menzeszt,...

Okozhat-e 2 napos menzeszt, ha cickafark és palástfű gyógyteát iszok a teherbeesés reményében?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát sajnos vannak akiket ezek a gyogyteák felborítanak, nem hogy nem esik tőle teherbe hanem még e rendszeres menstruácioja is felborul.

Én amugy orvosi javaslatra az inofolikot ittam 2 hónapba terhes lettem. És ez nem borít fel semmit ez vény nélkül kapható!

[link]

2017. jan. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én palàstfű teát ittam, nálam semmi gondot nem okozott, időben megjött, és normális volt a mensi hossza, mennyisége.

Igaz, már a második hónapban terhes lettem.

32 hkm

2017. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jan. 17. 22:02
 4/5 A kérdező kommentje:
2/3-as, meddig és mikortól,illetve a ciklus melyik szakaszában ittad?
2017. jan. 17. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Én ebben a hónapban kezdtem el inni a lady ciklus teát abban van mindkettő. Én a menstruációtól számított 15.napon kezdtem el inni 1 hétig ittam napi 1 litert ízesítés nélkül. A tájékoztató szerint így kell alkalmazni, de én közben barátcserjét is szedek és gravidát. Decemberben sajnos volt 1 spontán vetélésem és próbálom ki küszöbölni, hogy még 1x ez ne forduljon elő és mihamarabb anyai örömök elé nézhessek én is. :) Nekem 30-36 naposak voltak előtte a ciklusaim nem túl rendszeres mert nem volt szinte egyetlen hónap sem amikor ugyan annyi napra jött volna meg, ezért is próbáltam ki ezt/ezeket ebben a hónapban. 1 - 1.5 hét múlva tudok neked további véleményt írni én is neked erről, de szerintem úgy idd ahogyan le írtam mert így van az útmutató szerint is, én sokat olvastam ezek után és nagyon sok mindenkinek be vált. :)

2017. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!