Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen bizonytalan vagyok...

Teljesen bizonytalan vagyok már. Szerintetek?

Figyelt kérdés
4 napja késik, tudom ez nem hosszú idő. Ma reggel teszteltem negatív lett iszonyú règóta nem jön össze. Viszont tüneteim vannak a cicim fáj émelygek egyik percbe semmit se kívánok utána pár perc múlva zabálok. Puffadok, Anyum azt mondja lehet azért esek nehezen teherbe mert RH- os vagyok. Szerintetek lehet ebből nét pozi teszt?

2017. jan. 15. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:

A vércsoport ilyen szempontból nem számít. Ha a baba pozitív akkor kapsz majd D-antigént, hogy a későbbiekben ne legyen RH összeférhetetlenség.


Egyéb részletet nem írtál(pl mennyi az a sok idő, voltál-e már kivizsgáláson stb), így csak azt tudom tanácsolni, hogy mihamarább kezdjétek el. Endokrinológushoz is érdemes lenne ellátogatni.


Hogy ebből mi lesz azt senki nem fogja tudni megmondani. Lehet pár napnak még el kell telnie, ha nem középidőben fogant. Az is lehet, hogy csak PMS.

2017. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1,5 ève probálkozunk.
2017. jan. 15. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
A vércsoportnak ehhez semmi köze, én is negatív vagyok és elsőre sikerült. Egyébként még nem adnám fel a reményt,ugyanígy jártam,már volt,hogy reggel hánytam a tesztem mégis negatív volt. Csak 6 nap késés után lett HALVÁNY pozitív. Szorítok! 28hkm
2017. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kivizsgálásokat elkezdtétek már?
2017. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A rh- vagyok,2 gyermekem van.Pajzsmirigy,Ir,pco a mostani meddőségi ok többségében,persze lehet több oka is.Már elkezdhetitek a kivizsgálást mindkét részről.Ha most nem jott össze minél előbb!

Nekem vetéléssel kezdődött a pajzsmirigyem miatt,rendbehoztuk, sztem jobb megelőzni a dolgokat!Endokrinológust mondanék én is,meg persze jó nőgyógyászt aki foglalkozik meddőséggel.(A meddőség nem egy végleges dolog,csak 1 év próbálkozás után így kezdik a kivizsgálást!)

Persze drukk,hogy baba legyen most!

2017. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megyünk dokihoz a jövőhéten aztán kiderül hogy mi a helyzet. Remélem egyikünknek sincs baja. A vércsoportot nem arra értettem hogy ez lehet ok a meddősségre hanem hogy kicsitt nehezít a dolgokon. Anyukàmnak is 2 évbe tellett mire tesóm összejött. Es mikor engem szült azt mondták a dokik mikor kiderült hogy rh- os vagyok "szegény" :DDDD
2017. jan. 16. 05:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyám b+ 2 év korkülönbséget szeretett volna a gyerekei közt. Megkapta. Szóval azért eléggé súrolja a relativitast, hogy 2 év sok vagy kevés.
2017. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még mindíg késik...viszont peteérésem volt az tuti a teszt mutatta illetve a tünetei is megvoltak ami mindíg. Szóval ez nagyon fura. Jövőhéten elmegyek dokihoz.
2017. jan. 17. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!