Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriozis műtét után ez...

Endometriozis műtét után ez normális?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a teherbeesési problémák kategóriába kellene írnom,de ott nagyon ritkán válaszolnak ezért próbálkozok itt.

Pénteken műtöttek bal petefészekben lévő endomezriozissal,méh külső falán lévő myomával plusz volt egy petevezeték átjárhatóságim is.A műtét az orvosom szerint jól sikerült mindent eltudott távolítani.A problémám ott kezdődik,hogy úgy tűnik megjött a menstruációm pedig nem most kellene megjönnie hanem majd csak a hónap végén.A kérdésem az lenne,hogy normális,hogy most megjött vagy esetleg valami baj lehet?Elméletileg a cikluson 16. napján tartok.


2017. jan. 15. 21:39
 1/5 niiiiki válasza:
100%
Szia.Termèszetesen az orvosod kell megkèrdezned,de mikor megműtenek azert ott elèg rendesen megbolygatnak.ez lehet nem is menstfuàció csak xalami tisztulàs.Èn csak arra emlèkszem, hogy műtét itán mikor megjött sose fájt a hasam.😊
2017. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.Nekem se fáj a hasam már most pedig csak 2,5 nap telt el a műtét óta.Ha a holnapi nap folyamán is sok lesz a vérzésem akkor felhívom a dokimat.
2017. jan. 15. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy normális, de azért én erre rákérdeznék az orvosnál! Nekem is hamar megjött a műtét után. Rá kb. 1 hétre. A következő beérett pete, pedig most 4 éves! :)
2017. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem us megjott kb 1 hetre ra, 3 oras mutet utan, annyi tennivalo volt bent ...

Ra 3 honapra terhes lettem :)

2017. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,mindenkinek ment a zöld kéz :)!

Remélem nekem se jön meg a következő mensim és végre 5 év szenvedés után sikerül teherbe esnek.

2017. jan. 16. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!