Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt írták fel 1. hó:3-7 napig...

Ezt írták fel 1. hó:3-7 napig 2x1 Clostilbegyt 14-24 napig Progesterone Exeltis 2x1 2-3- hó: 3-7 napig 2-1 Clostilbegyt mellette napi 1 Bromocriptin. Lesz eredménye? Rövidül a ciklus? (36-40 nap) Sikerül terhesnek is maradni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ilyen hosszúak a ciklusaid? Attól függ mi segít, hogy mi a baj.
2017. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Igen segithet, DE (!) Amit nekem nem mondott senki , pedig orultem volna, ha előbb tudom. Mindenkepp szedj napi 400mg E vitamint, vagy akár tobbet. A 60dbos 1100Ft..es rengeteget segit. A closti nagyon elvekonyitja a mehnyalkahartyat
2017. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem furcsa, hogy első hónap progeszeron másik kettő meg bromocriptin... teljesen másra való a két gyógyszer. Magas a prolaktinod? Rögtön egy teljes szemmel kezdtek? Meg a progeszteront miért kell abbahagyni a 24. napon. Ha progeszteron hiányod van, akkor fontos, hogy szedd, ha baba van azt hiszem a 12. hétig. Nekem 28. napig kellett vagy igazolt ovuláció + 14 nap, utána teszt és ha negatív akkor kellett abbahagyni.

Valamint egy jótanács, ha clostit szedsz mindenképp menj a félidőben ultrahangra, hogy kiderüljön hány tüsző van és megepedtek-e. Nekem minden clostis hónapban cikluskövetésem volt és sajnos lett ciszta is egyszer belőle.

Sok sikert :)

2017. jan. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már 1 éve ilyen hosszúak a ciklusaim. Bármit szedek nem változik. Minden véreredményem jónak tűnik. Prolaktin szint: 13 ng/ML, a progeszteron szint is teljesen normális.

Az a baj, hogy a terhesnek még terhes is leszek (2 év alatt 4x), de állandóan elvetélek. Az utolsónál már Utrogestánt kaptam 3x1-et, de így is elhalt.


Az E vitamint mondta is az orvos, csak elfelejtettem venni.

Köszi a válaszokat.

2017. jan. 19. 09:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Inzulin terhelésed milyen lett? Tsh mennyi?
2017. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó kérdései fontosak,és még a 3.napi hormoneredményeidet is írd be!
2017. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok a doki ellen beszélni, de ha már 4x lettél terhes, akkor van peteérés, minek ez a sok closti, az tuti nem segít.

Vetélés oka lehet a magas prolaktin szint, de az is inkább eleve megakadályozza a teherbe esést. Progeszteron hiány is lehet ok. Immunológiát néztek? Gyulladást, valami rejtett fertőzést? Méhed állapota /alakja?

2017. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már mindenre leszűrtek pajzsmirigyre, inzulin rezisztenciára, és mindenféle hormonra.

Semmi kórosat nem találtak, eddig a Clostival a ciklust állítottuk be "normálisra" 3 havi szedés után mindig visszaállt 30 naposra.

A TSH szint 1,2 IU/l ezt a 3. napon mérték. A többi véreredmény az orvosnál maradt sajnos.

Egy problémát találtak csak, hogy hátrahajló méhem van, de mivel már van gyerekem ezért gondolom, hogy attól még lehetek terhes.

2017. jan. 19. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!