Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit gondol erről a tesztről...

NK Klaudia kérdése:

Ki mit gondol erről a tesztről? Szellemcsíkos, vagy nagyon halvány pozitív? Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, a ciklus.hu szerint 12én volt pé, egy másik applikáció szerint 15én.

Pár napja eléggé viszketnek a melleim, és néha égnek, szurkál a jobb petefészkem is, teljesen más mint egy olyan ciklusban ahol megjött. Ma csináltam egy tesztet, lehet jóval idő előtt, szerintetek lehet ez még pozitív? Reggeli elsőből

[link]


2017. jan. 25. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Ez szerintem negativ :/

A pozi rozsaszin csikos.

2017. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt negativ, de mivel koran csinaltad, meg lehetsz terhes...
2017. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is negativ:(
2017. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) a képet sajnos kicsit később csináltam mint a tesztet, kb egy órával, munkában kapkodás közben teszteltem és ott is hagytam, mostanában eléggé feledékeny vagyok, mire vissza értem ez fogadott.

Szóval jönnek majd az újabb tesztelések hátha sikerrel jártunk :)

2017. jan. 25. 20:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia! Látom a csík helyét, de passz, hogy milyen színű...
2017. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy én sem tudom eldonteni.. Majd a következőnél jobban figyelek :)
2017. jan. 25. 21:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Sztem pozi lesz.
2017. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Lányok, pénteken vereztem eléggé, tegnap nagyon kevés volt, csináltam egy xepil tesztet kíváncsiságból, miért ilyen kevés van csak..

Lehet megint én képzelem oda, de halvány?? Vagy semmi? [link]

2017. jan. 29. 14:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Latok megint valamit, de nem egyertelmu. Mindenesetre, ha szerdan volt az elozo teszt es ha az halvany pozi lett volna, akkor ennek mar joval erosebbnek kellene lennie...
2017. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Látom én is. Hát... Nagyon halvány, de ott van. Viszont az x-epil volt már nekem ilyen és nem voltam terhes. Mindenesetre én csinálnék majd még egyet a helyedben, csak érzékenyebb fajtát. Drukkolok!
2017. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!