Elment a babám?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A helyzet a következő. Elestem ma. Megcsúsztam a jégen és elestem. Elég csúnyán belilult a lábam és nagyon fáj a fenekem. Hazaértem és vetkőztem le. És véres valami jött ki belőlem. Hívtam az orvosom.. Nem vette fel. Elmentem a sürgőségire.. Semmit nem csináltak Velem. Ideges vagyok és félek :(

2 és fél hónapos terhes vagyok :( Köszönöm a válaszokat előre is.


2017. jan. 25. 20:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Hogy érted, hogy semmit nem csináltak? Meg sem ultrahangoztak??
2017. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Szószerint elküldtek.. Hogy ők nem érnek rá Velem foglalkozni. :(
2017. jan. 25. 21:02
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
Én tuti nem jöttem volna el, míg meg nem néznek!!! A vér sosem jelent jót... :\
2017. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Én sem akartam eljönni. De amikor ilyen szemét módon szólnak az emberhez.. :(
2017. jan. 25. 21:07
 5/31 anonim ***** válasza:
44%

Ezt nem tehetik meg! menny vissza keresd fel ott a szülészeti osztályt egy nővért, h szóljon az ügyeletes orvosnak,h baj van. Azt nem tehetik, h szaaarnak rád és elküldenek.

Kívánom, h minden rendben legyen!

2017. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
Menj vissza! Olyan nincs, hogy egy vérző kismamát elküldjenek! Legyél határozott!
2017. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
67%
Így van, állj ki magadért és a gyermekedért! Ne hagyd, hogy elküldjenek, nagy baj is lehet!
2017. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
62%
Ez melyik korhaz? Ilyen a vilagon nincs!!! Be kell panaszolni az osztalyt! Egy verzo kismamat nek kuldhetnek el... Mondjuk senkit sem, de ez mar durva
2017. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen nincs, hogy elkuldenek. A nogyogyaszati surgossegire kell menni. Aki elkuldott pedig azonnal jelenteni a betegjogi kepviselonek.


En egyebkent nem jottem volna el, gyereket varsz, ennel hatarozottabbnak kell lenned.

2017. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy határozottnak kellett volna lennem. De az idegességtől gondolkozni sem tudtam. :( De most épp öltözök. És megyek be.
2017. jan. 25. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!