Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letezik hogy mult honapban...

Julia33 kérdése:

Letezik hogy mult honapban elvetelek, es masik honapban ismet teherbe esek? Lehet buta kerdes de nem nagyon foglalkoztam meg ilyesmivel. Van ket gyermekem, mikorra terveztuk oket akkora sikerultek. Aki volt mar hasonloban kerem valaszoljon.

Figyelt kérdés
Mult honap 1-2hetesen elveteltem,26-an mult el a verzesem ami ugyan olyan erossegu, szinu, mennyisegu volt es ugyanugy 4napig tartott. Ezt kovetoen e honap negyediketol szinte minden nap egyutt voltunk a parommal vedekezes nelkul, es kb 15. -e ota erzek megint emelygest mell erzekenysseget,22. re vartam a menstruaciom de nem jott ezert csinaltam egy tesztet ami negativ lett. Tegnap este elkezdett barnas lenni a wc papir pisiles utan ami el rozsaszinezodott kesobb. mar tettem is be a betetet mert mint mindig masnapra elont a ver. De nem! Nagyon keves rozsaszin, pedig nekem elso naptol nagyon eros. Tampon plusz 2 betet egyszerre nappal, ejjel . Vicces de a kislanyom pelenkajat hasznalom mert annyira nem birna semmi amit produkalok. Volt mar valaki igy?

2017. jan. 25. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Kezdjuk ott, hogy veteles utan egy ideig nem ajanlott a szex. A terhesseg plane.
2017. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Bocsanat en tenyleg a hozza erto tapasztalt valaszolokat kerdezem.

Azt tudom ha orvosi beavatkozasra nincs szukseg veteles utan akkor nincs mire varni sem a szexel vagy epp a baba projektel.

Ezt kimondottan orvostol tudom!

Ha lehet olyan valaszoljon akinek volt ilyen tapasztalata es nem csak unalmaban kotoszkodesbol irka firkal.Nagyon fontos lenne mert ha esetleg baj van akkor haza utaznek egy nogyogyaszhoz.

Koszonom

2017. jan. 25. 21:28
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez hülyeség, első. Ha spontán vetélés volt, akkor simán lehet szexelni és teherbe esni is.

Ráadásul a kérdező 1-2 hetet ír, gondolom, peteéréstől számította, tehát egyszerűen megjött neki.

Mondjuk azért nem ártana terhességi tesztet csinálni gyanú esetén, mert többször vetélni annyira nem "egészséges".

2017. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Azt magyarázd meg nekem,hogy 1-2 hetesen hogy tudtál elvetélni? :D
2017. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Vettem egy Clear blue digitalis terhessegi tesztet ami ki irta 19en hogy terhes es a becsult idohoz azt jelezte 1-2 het,de mas teszt nem mutatta elotte csak egyedul ez a digitalis.Mivel nekem meg terhesseg alatt sosem volt egy csepp ver sem igy gondoltam elveteltem ezert elmentem itt az ambulanciara ahol csinaltak tesztet es azt mondtak ez nagyon sok novel meg esik sajnos ez a baba elakart menni es el is ment.

hogy hogy vetelhettem el 1-2hetesen?sztem ugy mint minden masodik no.

2017. jan. 25. 21:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A digitális teszt mikor 1-2 ír ki az kb 3-4 hetes terhességet jelent
2017. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat de,valaki tudna arra valami tippet mondani hogy 3napot kesett es tegnap ota rozsaaszines verzesem van ami nem is erosodik semmim nem is faj rossz kozerzetem sincs semmi ami eddig volt..Mint mondtam nekem az elso napon ugy jon meg hogy nem barnazok mindjart erosen megvan kovetkezonapok meg ugy telnek hogy ajulasii szint fel orankent csere utcara nem igazan tudok kimenni ,ha fel orat fekszek vagy ulok mar ugy allok fel hogy elont a ver.

Most pedig barnaval kezdodott es halvany rozsaszines de igazabol csak a higienia miatt cserelek nem azert mert annyira meglenne semmit nem erosodik nem szedulok annyi hogy a fejem faj es emelygek,es neha szurkal a hasam aljaba de nem elviselhetetlen. VOLT MAR VALAKI IGY?Ha igen mi az oka?velem meg igy nem volt

2017. jan. 25. 22:45
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem voltam még hasonló helyzetben,vagyis volt már vetélèsem,de a kövi menzesz normàlis volt.Én azt mondom,h lehet beágyazódásos vérzés is.Csinàlj egy facelle tesztet holnap,ha az,annak màr mutatnia kell legalább halványan.De az is lehet,h a terhesség felborította kicsit a hormonhaztartasodat,és most ìgy jön meg vagy így kezdődik.Ha egy hètig így lesz,menj orvoshoz.
2017. jan. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nincs facelle :( de majd ha elmult a verzes akkor tesztelek de azt se tudom akkor lathato e lesz mar valami de meg mindigy ugyanolyan gyengen verzek minden gorcsoles nelkul aannyi az uj erzes hogy a hasam alja nagyon feszul
2017. jan. 26. 17:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Bármivel tesztelhetsz, nem csak egy fajta teszt létezik.

És vérzés alatt is meg lehet csinálni.

2017. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!