Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjem dohányzik mellettem,1...

A férjem dohányzik mellettem,10 hetes kismama vagyok. Félek, hogy árt a Babikánknak. A férjem szeretem, nem akarom megbántani, de engrm nagyon zavar. Mit tegyek? Azt mondja az előző kapcsolatban is dohányzott, mégsem lett. Baja a gyerekeknek.

Figyelt kérdés

#dohányzás #Kismama passzív dohányzás
2017. jan. 29. 19:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Az nem zàrja ki h most sem fog. Bent a lakasban dohányzik? Ha nem, akkor mashol arrèbb tudsz állni pár lepest. De neked sem tesz jòt, a passziv dohànyzás 3× àrtalmasabb mindenkire, rád is nem csak a babàdra. Tekintettel lehetne rad es a babára is... utana a baba ha megszuletik majd arra is fujja a fustot? Ha bent cigizik szelloztess neha ki. Tudom.. hideg van de naponta 2×5percig nem árt
2017. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
6%

NEM fog ártani a babádnak. Régen is dohányoztak, még az anyukák is,., és egészségesek lettek a gyerekek.

De ha téged zavar, akkor kérd meg, hogy ne melletted dohányozzon. De ne a babára hivatkozz. Legyen a lakásban egy hely, ahol dohányozhat.

Nálunk nyáron a teraszon tudott dohányozni, télen a konyhában. Ott utána gyorsan kitudtunk szellőztetni.

2017. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 kikkina88 ***** válasza:
100%
Hat kerd meg h legyen mar tekintettel rad mert teged zavar.az h elozo kapcsolataban mit csinalt senkit nem erdekel.es ha egy kicsit is erdeklitek ot akk felre megy.ez a minimum...
2017. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

A kettes ostoba kommentjét felejtsd el. Ilyen nyílt hülyeséget régen láttam leírva.

Árt a babának, legfőképpen a passzív dohányzás. Ha a férjed szeret, akkor a társaságodban ne szívja és vedd a fáradságot, hogy keress erre vonatkozó szakirodalmat. Tele van a net vele.

2017. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem jó pasinak szülöd a gyereket, ahogy az előző asszonya sem jól választott. Késő bánat. Mostmár te is ráfáztál meg már a gyerek is. Tapsvihar...
2017. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Ja és az lemaradt hogy talán a következő nőjenél megváltozik. Legalábbis a nő ezt fogja hinni.
2017. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Nyugodtan bántsd meg a férjedet, ha van annyira bunkó, hogy egy nemdohányzó, terhes nő orra alá füstöl.

Az sem érdekli, ha neked bajod lesz? Csak mert passzív dohányzásból is lehet tüdőrák. Meg koraszülés, az összes szövődményével együtt.

Aki ezt nem veszi figyelembe, az sajnos nem szeret. Ennyi.

2017. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarod megbántani? Az nagyon szép. De egészséges babát szeretnél, ugye? Na akkor döntsd el melyik fontosabb. Árthat a babának, igen. Ne legyen már ilyen rohadt önző hogy nem bír arrébb ballagni és nem veled egy légtérben bagózni. Hihetetlen.
2017. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Úgy kivágnám a lakásból, hogy csak nézne.

Menjen ki az erkélyre, ha az nincs, akkor menjen le az utcára a lépcsőházból.


Ha megszületik a baba, a bölcső fölött is dohányozni fog??!/

2017. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok: Eddig is dohányzott a férjem, de amíg nem hoztuk össze Babánkat, addig benyeltem ezt, de most már szülők leszünk és most már komolyabban veszem ezt. Napi 1 dobozzal szív,aggódom az ö egészsége miatt is és a Babánk miatt is! Annyira makacs! A hálószobában dohányzik, ami egyben a nappali is. Azt mondta,menjek arrébb, de ö nem állna fel, pedig nekem sokat kell feküdnöm. Az a gond, h a ezeket, hogy passzív dohanyzás nem veszi komolyan. Már elkezdtem cikkeket gyüjteni, de félek nem lesz eredménye. Nem hiszem el,ennyire nincs ránk belátással.... Pedig imádja a gyerekeit,de ez elképesztő. Azt mondja az előzőnél ő is dihányzott, az exe is, mégis egészs3gesek a gyerekek (persze csak szerinte, asztmarohama, allergia, gyenge immunrendszer sajnos megvan náluk) Nem tudom hogy bírhatnam jobb belátásra úgy, hogy ne veszekedés legyen a vége, de sosem bocsájtanám meg,ha a Babinknak valami baja lenne.
2017. jan. 29. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!