Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokszor voltam felelőtlen...

Sokszor voltam felelőtlen védekezés szempontjából. Mázlim volt vagy meddő lennék?

Figyelt kérdés

Sokszor csináltuk megszakítással, nem lett baba.

Mensi utolsó napján félig belém élvezett a párom, nem lett baba.

Fogamzásgátló antibiotikum mellé, 3 dobozzal - belém élvezett akkoriban kb 10-15x -nem lett baba.

igazából nem lenne ellenünkre egy baba ezért csináltuk sokszor így, bár még egy évet szeretnénk várni. Mondjuk ha minden szex előtt félnék, hogy terhes leszek akkor nyilván ezeket a bakikat nem vállaltam volna be..


2017. febr. 1. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:

10 ,év megszakítással: nem lehettem terhes.

2 hónap megszakítás nélkül: terhes lettem.

Szóval valószínűleg neked is mázlid van.

2017. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen vagy meddő, csak vagy szerencsés, vagy valami gond van hormonálisan, vagy szervileg, de ez nem feltétlen jelenti, hogy meddő vagy, ezek a dolgok kis rátekintéssel, sokszor gyorsan helyrehozhatóak, hogy újra fogamzóképes legyen a nő.


Bőröd milyen állapotú?

2017. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sose lehet tudni.

Öcsém is reklámozta, hogy ő tud megszakítással védekezni, de ha akart gyereket, elsőre sikerült.

Aztán kiderült, hogy a felesége két gyereke nem tőle van, ő ugyanis meddő.


Nálad is akkor derül majd ki, ha élesben próbálkoztok.

2017. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én világ életemben normálisan védekeztem, aztán mikor gyereket akartunk, sok-sok hónapot kellett rá várni. Orvos is látott minket, elvileg minden klappolt, gyakran összebújtunk - peteéréskor feltétlen, valamiért mégse jött össze. De végül csak szültem, tuti nem vagyok meddő. Ami neked jelen esetben mázli, nekem hosszú hónapok kudarca volt.
2017. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt. Tizenévig megszakítással+naptár módszer+gumi kombóval védekeztem, sose lettem terhes, pedig nagyon sokszor volt, hogy úgy élvezett belém az aktuális pasi, hogy utólag jöttem rá, hogy már középidőnél vagyok. Mégse volt baj belőle sose.

Aztán tavalyelőtt volt egy nőgyógy műtétem, amivel párhuzamosan eü kaparást is csinált a doki. (Korábban, a vizsgálati eredményeim alapján erős volt a gyanú, hogy meddő vagyok.) A kaparással valószínűleg helyreállt a méh- és hüvelyfalam, a hormonháztartásom stb, mert a műtét utáni 6 hét után az első aktusnál teherbe estem.

Szerintem igaz volt, hogy meddő vagyok, de a kaparás helyreállította bennem az egyensúlyt. Szerintem nálad is ilyesmi lehet.

30N

2017. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6 év megszakítással,1.hónap megszakítás nélkül,teherbe is estem. Mázlid van vagy a pasi érti a dolgát.(mi csak a megszakítást alkalmaztuk)
2017. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi kb. 8 év megszakítás,mensi alatt többször is megszakítás nélkül, 1 éve viszont élesben és még mindig nem jött össze, szóval egyáltalán nem biztos hogy mázlid van. Ezt így előre nem lehet megmondani. De drukkolok hogy majd minden simán menjen.
2017. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Exemmel csak megszakitassal es naptarmodszerrel "vedekeztunk".nem lettem terhes.

A mostani parommal az elso olyan alkalommal,amikor megszakitassal csinaltuk(raadasul a 10.napon) terhes lettem.

Szerintem attol is fugg mennyire passzoltok ossze.

Lehet exemmel akkor sem sikerult volna,ha soha nem szakitjuk meg.

Es nekem akkor mar korabbi kapcsolatbol volt 2 gyerekem.ok is elsore sikerultek.es exemnek is volt a korabbi kapcsijabol egy gyereke.tehat mindketten kepesek voltunk gyereket csinalni.

2017. febr. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi 15 évig megszakitással csináltuk,volt ugy is hogy akkor is amikor peteérésem volt. Aztán amikor gyereket akartunk összejött,mindkettö a második honapban.

Mi is ugy voltunk,hogy nem féltünk ha mégis besikerülne,de csak akkor jöttek össze amikor tényleg akartuk.

2017. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!