Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nálatok hogy volt? 5 hetesen...

Nálatok hogy volt? 5 hetesen nem látott a doki semmit a méhemben csak echoszegény területet, illetve a jobb petefészkemben folyadéktartalmú képletet! 1 hét múlva kell visszamennem mert a tesztjeim erős pozitívak? Szerintetek baba lesz?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de nem értem, miért 1 hét múlvára hívott, amikor még nem biztos, hogy lesz szívhang. Miért nem 2 hét múlvára, amikor már mindenképp kell lennie?
2017. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi áll a papíron pontosan?
2017. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én ma voltam, ez az én kérdésem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Sztk....nagyon kellett már pisilnem de nem engedtek el gyors uh aztán közölték, hogy nem vagyok terhes, de a papíromra pedig teljesen mást írtak, kezdjek el gyógyszert szedni majd megjön......tanácstalan vagyok

2017. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én sem értettem a dolgot! Olyan volt mint aki magával megbeszélte a dolgot...olyat motyogott, hogy 1-2 nap múlva lehet petezsák, menjek jövő héten! Illetve a papíron az áll: Terhesség gyanúja, 3x3,5mm echoszegény terület a méhben,plusz ez a folyadék tartalmú képlet a jobb petefészkemben de erre se mondott semmit...dec. 24én volt az utolsó menstruáció! Lehet, hogy hamar mentem?
2017. febr. 3. 16:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Túl hamar mentél, pozi teszt után tehát a kimaradt mensi után 2 héttel érdemes a leghamarabb menni, mert addig a kismamák az őrületbe kergetik magukat a bizonytalansággal.


Amit meg a doki írt az a felritkulás ami terhességre utal, aztán, hogy lesz e petezsák meg benne szikhólyag majd embrió az bizony később fog látszódni. Folyadék tartalmú képlet a petefészekben pedig a megrepedt tüsző után ottmaradt sárgatest, amit ilyenkor még szoktak látni. Gyakorlatilag az tartja fent a terhességet míg nem alakul ki a méhlepény. Egy hét múlva korai lesz menni még lehet szívhang sem lesz.


Jó egészséget és drukkolok, hogy minden rendben legyen.


14hkm

2017. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a részletes választ tényleg lassan beleőrülök 😃 szeretnénk nagyon, a párom a terhestüneteimet lesi, de csak iszonyat fáradtságot érzek, és a melleim nőttek meg egy kicsit! Halvány tesztekkel kezdtem, de szép erős lett azt hittem lát már valamit? Ez a felritkulás jót jelenthet?
2017. febr. 3. 16:13
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt is mondta, hogy lesz ebből terhesség, de hogy tud ilyet kijelenteni ha nem látja? Nyilván ő a szakember csak furcsa...
2017. febr. 3. 16:17
 8/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Én is az 5. héten mentem, de csak mert már volt egy vetélésem és nem akartam, hogy gond legyen. Nálam mondjuk már volt valami petezsáknak tűnő maszat + valami a bal petefékszekben, amire azt mondta, hogy látszik, hogy onnan lökődött ki a pete. (Gondolom, neked meg a jobb oldaliból.) És még nekem is azt mondta, hogy "ebből még bármi lehet, egyelőre gratulál". Azért mondanak ilyet, mert még semmi sem biztos, nem tudják garantálni, hogy attól, hogy pozi a teszt és van valami maszat vagy akár petezsák, lesz szívhang is. Nagyon gyakori, hogy elhalnak, én is így jártam elsőre. Nagyon megrázott, mert soha nem hallottam senkitől, hogy minden 4. vagy 5. terhesség így végződik. Akkor fogja azt mondani, hogy terhes vagy, ha már van szívhang, ez kb. a 7. héten van, néha a 6-odikon vagy 8-adikon, ha későn fogant.

De pozitív a teszted, egyelőre minden oké, és a fáradtság az egyik legjellemzőbb tünet. :) Úgyhogy egyelőre minden oké, nyugodj meg. A következő, ami miatt igzulni kell, hogy jól fejlődjön és legyen szívhang. :)

2017. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavakat! Igyekszem pozitív maradni és sajnálom ami veled történt 😞 bennem is egy világ omlana össze de akkor úgy néz ki most minden esély megvan arra hogy jól végződjön 😊 szóval nem kergetem magam az őrületbe 😃
2017. febr. 3. 16:47
 10/13 anonim ***** válasza:

Menstruáció szerint én is az 5. héten mentem, akkor már egy hete késett, viszont jóval később fogant, szóval alig 4 hetes lehettem valójában, így nem látott semmit az orvos. 2 héttel később már látszott.


Viszont. Amikor olvastam a kérdésed, arra gondoltam, hogy a folyadéktartalmú képlet lehet ciszta is, ami meg okozhatja a pozitív tesztet, de ezt ugye én innen nem tudom megmondani, majd csak az orvos ultrahangon.

2017. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!