Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel pozitív lett az ovu...

Reggel pozitív lett az ovu tesztem, de elutazott a párom. Szerintetek így bava lehet?

Figyelt kérdés
Menzesz óta két naponta együtt voltunk a párommal. Tegnap este is... Reggelre pozi ovut teszteltem,és mióta felkeltem jobb oldali szúrka is van. Tegnap óta tojásfehérje szerű folyás is. A férjem elutazott ma egy hétre.Szerintetek elég lehet ez a szex a babához?

2017. febr. 7. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnap reggel meglesz a repedés, akkor a tegnap esti még jó lehet talán.
2017. febr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem talan, hanem tuti, az egeszseges spermium 3napig is elèl , HA (!) odabent is jó a "környezet" nekik! :)

Nem hiaba ajanlott 2-3naponta együttlenni. A peteeres hajnalban van tehat azzal is idot nyertetek! :) drukkolok.

2017. febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Azt mondjak hogy ovu utan mar szinte eselytelen teherbe esni . En mertem a homet ezert biztossan tudom mikor volt ovum es csak ra 3! Nappal tudtunk egyutt lenni es terhes lettem :) azota mar 5hos nagyfiu anyukaja.

Szoval nalatok is boven van esely a terhessegre meg szerintem :)

2017. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!