Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom felírta a Clostilbe...

Az orvosom felírta a Clostilbegyt tablettált, amit 5 napon keresztül kellett szednem a mensi 3. Napjától 2*1et! Volt valaki így?

Figyelt kérdés
14. Napon vissza mentem uh-ra. Azt mondta mostmár látni kellene a douglas üregben folyadékot, de nekem sajnos nem volt A következő hónapban mensi 2. -3. Napján vérvételre kell mennem. Nagyon félek, hogy nem lehet babám! Volt valaki már ilyen helyzetben? Ha igen, hogy kezelték?
2017. febr. 7. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. A múlt héten voltam nőgyógyásznál, aki nem látott érett tüszőt, pedig már a 17. ciklusnapon voltam. Felírta a clostit, ugyanúgy mint neked. Csak nekem még előtte be kell szednem a norcolutot is, hogy meghozza a menstruációmat. Az én ciklusaim 32-35 naposak. Én már a múlt hónapban voltam hormonális vérvételen. Annyit még, hogy én bromocriptint is szedek magas prolaktinra. A múlt hónapban a vérvétel igazolta, hogy volt peteérésem, most meg nincs :-( Talán a clostitól lesz. Mikor kezded el szedni? Vagy mire várod a mensid?
2017. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Én már szedtem a clostit.

A closti beszedése utáni első uh-on derült ki, hogy sajnos nem segített!

10-15 nap múlva várom a mensit! Akkor kell vérvételre mennem! Kíváncsi leszek miz mutat majd!!

2017. febr. 7. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de itt többen írták hogy a 2. 3. hónapban már segített. Mióta próbálkoztok?
2017. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1,5 éve :( de csak egy hónapja mentem dokihoz
2017. febr. 8. 05:54
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok! dettó ugyanez van nálam is :-) én is még csak most mentem dokihoz, két év sikertelenség után.
2017. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta?
2017. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!