Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt már iyesmi?

Valakinek volt már iyesmi?

Figyelt kérdés
3 napja hányás és láz, 1 nap alat lement az egész procedúra, viszont 2 nappal hamarabb jött meg, elméletieg ma kellett volna de tegnap előtt megjött, és előző hónapban volt egy kis barnázás is ezelőtt egy héttel és nyomó fszítő érzések, a rosszullétek óta minden nap hányingerrel, émelygéssel kelek, és a cigitől is meg a kv tol is rosszul vagyok, keveslem a vérzésem, van de nem olyan sok mint szokott lenni...ilyen még nem volt velem...valaki?
2017. febr. 8. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha benyeltel egy jo kis hanyos virust az okozhat ilyet. A szervezetben minden kapcsolatban van mindennel, szoval ha virust kuzdott le a szervezeted (vagy meg mindig) az kihat a tobbi elettani jelensegre is.

Laz ugyanis nem terhesseg jele, viszont egy hanyos virus utan en pl napokig rosszul vagyok es sokaig tart mire visszajon a "kedvem" az izekhez es mar nem vagyok rosszul toluk.

2017. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barnazas meg nem tul jo, nogyogyaszhoz kene menni.
2017. febr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
voltam dokinál a barnázás és a feszítés miatt azt mondja h a petefészkeim dugig vannak apró pici cisztákkal, de ez nem bajos, irt ki rá norcolutot, és clostylbegitet, lehet hogy amiatt jött meg hamarabb...gondolom én...a folyamatos hányingerek idegesitenek nagyon, meg igen ahogy mondod első...az ízek nem az igaziak...meg kb fele annyit eszek mint szoktam, bár kéne mert igy is 50 kg vagyok :) össze kéne kapjam magam :) mi lehet rá a "gyógyszer?"
2017. febr. 8. 08:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat akkor a cisztak miatt van a feszito. A hanyinger meg a virus miatt lehet siman, majd elmulik. Illetve lehet a gyogyszerek miatt de errol az orvostol informalodj.
2017. febr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!