Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hónap próbálkozás után...

Klau888 kérdése:

Hány hónap próbálkozás után jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy úgy próbálkoztatok, hogy azért figyeljetétek nagyjából a peteérést,és próbáltatok akkor sűrűbben együtt lenni. De olyan is írhat, aki nem figyelt semmit, csak annyiban merült ki a próbálkozás, hogy nem védekeztek többet, és sexeltek ugyanúgy mint azelőtt.

2017. febr. 8. 09:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekünk pont egy év kellett. Az elején rá voltam görcsölve, és már eldöntöttem, hogy elmegyek orvoshoz megnézetni, hogy minden rendben van-e, de nem kellett végül :)
2017. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyeltünk semmit, 8 hónap alatt sikerült. :) szerencsére mind a2-en egészségesek vagyunk.
2017. febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hónap alatt, ovu idején kétnaponta voltunk együtt és öregek vagyunk, én 35, férjem 33.
2017. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb, mint két hónap alatt. Csak annyi volt, hogy nem védekeztünk. Lakásfelújítás miatt viszont keveset tudtunk együtt lenni, úgyhogy eléggé meglepett, hogy ilyen könnyen összejött.
2017. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nekünk most volt az első próbálkozós hónapunk, rendszeres a ciklusom, és szerintem a peteérést is meg éreztem, próbáltunk is úgy időzíteni, de ma megjött . Jó, tudom nem kell az első alkalomból csodát várni, de azért reménykedik az ember😊
2017. febr. 8. 10:17
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Ah, első alkalomból nem valószínű, sőt 1 év után kell csak kivizsgálásra menni. Én nagyon meglepődtem, hogy nekünk hamar összejött, azt hittem évekbe beletelik majd.
2017. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap, rágyúrással, ovu-tesztekkel, még a munkahelyi wc-ben is tesztelgettem, folyton hőmérőztem és totál rápörögtem. Aztán elment a régi főnököm, egy rosszindulatú nő és kb. azon a héten összejött az ölemben szuszogó 8 hónapos.
2017. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyeltünk semmit, akkor voltunk együtt, mikor jól esett. Szeptemberben már nem használtunk gumit, november 19-én jött meg utoljára :)
2017. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyeltünk oda. 3 év próbálkozás után jött össze mikor már folyamatban voltak a meddőségi vizsgálatok.
2017. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ilyen sokan írtatok csajok, és gratula mindenkinek a picikéitekhez. 😊majd most ebbe a hónapban rágyúrunk ezerrel☺egyébként a héten töltöm be a 31.et,párommal 3éve vagyunk együtt, és úgy éreztük nem húzzuk tovább, most jött el az idő😊
2017. febr. 8. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!