Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen van? Pozi teszt+ hasszúr...

Ilyen van? Pozi teszt+ hasszúrkálás+ barnázás?!

Figyelt kérdés

2napja kèsett, akkor negatìv volt a teszt, ma delutan pozi (erős pozi)

De (!) Volt par csepp vèr ès barnáztam. Meg mèg ma is, de csak wc papiron làtni. Most olvasgattam utána, eleg sokan voltak ìgy. Elèggè beleastam már magam a babatèmába..de ilyenről nem hallottam h ennyire gyakori lenne. Csak beágyazòdási verzesrol hallottam...Termèszetesen holnap hìvom az orvosom. Volt valaki igy? Làttam most kint hasonlò kèrdèst de megsem az a helyzet. Ott senkisem irt. Talàn majd ide.

Barnázás: ha sokat mozgolodok, takaritok akkor kovetkezo pisinel latszik a wc papìron. Megfog jönni èrzèsem is van. Ha pihenek minden jó es nincs semmi barna..



2017. febr. 9. 22:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne takaríts!!!

A vér (barnázás) mindig a fenyegető vetélés jele.

Indokolt orvoshoz fordulni, addig szedjél max. adag Magbe B6-ot és feküdj!

2017. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Előfordul ilyen néha, de mindenképpen doki lásson.
2017. febr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb doki hárha kell progesteron potlàs.
2017. febr. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj, és mihamarabb menj el dokihoz! És utána írd meg, hogy mi történt! Szurkolok! :)
2017. febr. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Pihenés+magnézium!
2017. febr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen ne erőltetsd mag magad. Szedj magnéziumot és pihenj. Terhesség alatt semmilyen vérzés nem jelent jót. Mindenesetre keresd fel a nőgyógyászod.
2017. febr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt gyakorin sajnos naponta ir valaki ilyet. Lehet kezdodo veteles (nalam az volt) de lehet hogy csak progeszteronhiany es akkor adnak gyogyszert (baratnomnek ket terhessegenel is).

Orvos tudja eldonteni.

2017. febr. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre nem normalis, nem takaritani kell hanem orvoshoz menni. Nogyogyaszom minden terhessegnel elmondja: verzes VAGY barnazas eseten azonnal ugyelet.
2017. febr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A takaritast nagyon irogatjatok.. az egy pelda volt. Akkor ez eszembesem jutott csak igy tunt fel a dolog..:)

Szval nyugi azòta nem takarìtok, pihenek intenzìven.

De sztem csak ciszta..vagy a hormonok.. csont negativ a hcg tesztem. A dokit ma felhivom!

2017. febr. 10. 07:43
 10/19 A kérdező kommentje:
Bar most atgondolva itthon hagyta a parom , bemegyek a kòrházi nőgyògyászati ügyeletes rendelèsre!
2017. febr. 10. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!