Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafark teán kívül valami...

Kittyke777 kérdése:

A cickafark teán kívül valami jó módszert a peteérés serkentésére, elősegítésére?

Figyelt kérdés
Nem gyógyszerre gondolok sem bármilyen pirulára hanem valami természetes módszerre.

2017. febr. 18. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A cickafark es palastfu kombó sokaknak beválik. Azthiszem cickafark ovu ig es ovulaciotól palàstfű. Vagy fordítva. De majd megírják a tapasztaltabbak!!!:)
2017. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt ismerem, es eloszor kell a cickafark utana a palastfu :) csak gondoltam ezen kivul meg valami pluszot hatha tud valaki :D
2017. febr. 20. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Barátcserje, nekem az segített.
2017. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
barátcserjét meddig szedted kedves utolsó miresikerült a baba? én most kezdtem el ebben a hónapban
2017. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Én csalán és diólevelet iszok most gyuri bácsi alapján. A progim sokkal jobb lett.
2017. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5. Irnal errol reszletesebben a neten nem talalok pontos infot, hogy a teakat hogyan kell hasznalni (melyikbol mennyit naponta, es mennyi ideig) ?
2017. márc. 23. 20:19
 7/9 A kérdező kommentje:
En is gondoltam a baratcserjere de azt olvastam rola, hogy orvosi utasitas nelkul ne nagyon szedjuk mert bar nem hormon tabletta de a hormonokra van hatassal. Mindig merem a reggeli hom es p.e. utan magas szokott lenni, szoval nemhiszem hogy a progi szitemmel baj lenne, bar sose lehet tudni....
2017. márc. 23. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Itt a link, minden itt van. Nem tudom miért pontoztatok le!
2017. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2017. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!