Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyászom azt javasolta,...

Nőgyógyászom azt javasolta, hogy várjam meg a 12 hetet és csak utána fussak újra ( most vagyok 9 hetes). Ti mit sportoltok? Mennyire kell vigyázni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi előzmény (vérzés, vetélés), akkor nem szoktak ilyet ajánlani.
2017. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
NAGYON kell vigyázni, a dokid nem véletlenül mondta. A futás meg szerintem végig tilos a rázkódás miatt. Leválhat tőle a méhlepény.
2017. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Azt tedd amit a dokid mondott. Vagy ha azt irja egy idegen netezo hogy ah ugyan, menj le futni akkor inkabb ra hallgatsz? Miert?
2017. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
érdekel, hogy ki mit sportol. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Első baba 😊 nem szándékoztam még lemenni futni, nem is ez volt a kérdés. Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 19. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Tornazgattam, bicikliztem, taposogèpeztem, kezisulyzòztam ( na nem azokkal amikkel elotte.. csak egy-kèt kgos súlyokkal) de csak 13hèttől. 7hèttől csak setalgattam , tornazgattam. :)

38hetesen 6naposan szuletett csaszarral 3370grammal 50cm-el! :-)

2017. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tornázok, rubint réka kismama tornák, utube-on fent van tőle 14 darab pár perces videó, minden testrészre, akár üindent csinálhatod naponta szerintem, az több, mint 1 óra együtt.
2017. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Futottam,bicikliztem(terepen).

Uszásra váltottam. Valamit muszály mozognom,különben én megörülök.A dokim ezt ajánlotta.Persze ezt is addig amig minden rendben.

2017. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!