Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi történik velem?

Most akkor mi történik velem?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttünk év elején a férjemmel, hogy a kisfiunknak legyen kistesója. 2 hete ovu előtt és alatt együtt voltunk minden nap, előtte és utána nem tudtunk. 1 hete elkezdett csipkedő érzés lenni a méhemben, pont ugyanúgy, mint az első terhességemnél. Ám ez 2-3 nap múlva úgy felerősödött, hogy már ijesztővé vált. Plusz mellfeszülés, mellérzékenység, émelygés, brutális derékfájdalom kezdett hozzá társulni, de ezek is nagyon erősen. Tegnap már azzal tetőzött a dolog, hogy a méhemen levő heg (császárral szültem előzőleg) is nyilallt őrült módon. Az első terhességem mesésen jól alakult végig. Na mondom, ez most nyilván épp ellenkezőleg lesz. Ma kellett volna megjönnie, de semmi, csak egy teljesen negatív terhességi teszt...

A tüneteim enyhültek, tegnap még 2 óránként le kellett ülnöm 20 percre, mert azt hittem leszakad a derekam, a hátam. A kisfiamat 3 napig abszolút nem tudtam felvenni se, mert azt éreztem szétszakadok alul. Most reggel óta egyfolytában takarítok, főzök és elég jól bírom. Most akkor szerintetek ez mi? Majd meg fog jönni mégis? Vagy még lehet baba? Egyáltalán mitől lehettek ezek a szörnyű tünetek? Nekem soha nem voltak mensi előtt vagy alatt görcseim meg fájdalmaim. De terhességi tünetnek is elég durvának tartom. Vagy annak betudható?


2017. febr. 19. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Barmelyik lehet. Vagy meg fog jonni vagy terhes vagy. Bocsi de ezekre a kerdesekre (napi 3-4) egyszeruen nincs ertelmesebb valasz mivel senki nem lat beled.
2017. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :) Persze, nem is úgy értem, hogy valaki mondja meg a tutit, hogy terhes vagyok-e, mert nem vagyok rágörcsölve abszolút, ráérünk.

Leginkább az foglalkoztat, hogy ilyen erősségű nyilallások, meg lent majd szétszakadok érzés ez normális? Valakinek volt már ilyen akár terhesség elején kb 4 hetesen? Vagy mensi előtt úgy, hogy nem ilyen tipus egyébként?

2017. febr. 19. 13:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Továbbra is fáj a derekam, fel van puffadva a méhem, feszül, érzékeny a mellem. Csak most (egyelőre) nem olyan durván, mint az elmúlt 3 napban. Esténként már bőgtem, hogy mi a fene van már, mert ez pokoli.
2017. febr. 19. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt teherbe estem volt egy olyan, hogy szurkált a méhem, fájt a derekam és a petefészkem, szerintem elkezdődhetett a beágyazódás, de nem járt sikerrel, megjött időben. Rá egy hónappal lettem terhes, akkor viszont kifejezetten erős pms tüneteim voltak, erős puffadás, derékfájdalom, alig vártam, hogy megjöjjön, de szerencsére nem jött meg.
2017. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap este óta megint erősebben vannak görcsölések meg derékfájdalom. Ma már hajnalban elkezdődött. Hétfőre van időpontom dokihoz. Szerintetek kivárjam vagy máris bemenjek megnézetni? Nem tudom mennyire normális ez, hogy nem elviselhetetlenül, de folyamatosan érzem.
2017. febr. 21. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!