Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » (kép lent) Nem kéne erősebbnek...

(kép lent) Nem kéne erősebbnek lennie a második csíknak? Lehetséges, hogy fiatalabb terhesség?

Figyelt kérdés

Utoljára december 4-én volt meg a menstruációm, a januárban esedékes késése után 2-3 nappal teszteltem, negatív lett. Elkönyveltük, hogy oké, nincs baba a dologban, majd január végén sokat esett a vérnyomásom, hányingerem volt múlt hétig szinte egész nap. Vasárnap a család unszolására mégis csináltam tesztet, ami halványan pozitív. Utolsó menzeszhez képest nem kellene erősebbnek lennie? Lehetséges, hogy később fogant?


[link]



2017. febr. 20. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy máskor fogant, de azért ez nem egy halvány pozi teszt. Legalábbis sokkal erősebb, mint amiket ide kiszoktak rakni(sokszor negatív) tesztek, amikre azt hiszik, hogy halvány pozitív.


Legjobb ismérve egy igazi pozitív tesztnek, hogy nem kelt kétséget. Ugyan nem vagyok rutinos tesztelő, de ez bennem sem kelt kétséget.


Szerintem amit lehet kérj időpontot dokihoz, hogy megtudd kb. hányadik hétben vagy és legyen időd elintézni mindent.

2017. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Péntek estére kaptam időpontot magán dokihoz, kíváncsi vagyok mit fog mondani.
2017. febr. 20. 15:36
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges, hogy korai terhesség.

Bár elég erős a 2.csík.

Nekem ennél halványabb volt, de jól látható, és akkor már a 8.hétben voltam.

2017. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem mindig erős a két csík terhesség alatt, és ez biztosan pozi. Gratulálok!
2017. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia sogornöm 8 hetes terhesen tesztelt olyan erösségüt mint te,szerintem nem mérvado a tesztcsik erössége.Én mikor terhes voltam 87 hcg szintel majdnem egyformát teszteltem.A baba nem maradt meg csak példának hoztam fel.Boldog babavárást😙
2017. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Estiből ilyen volt, ezt már én se mondom halványnak. Remélem velünk marad..

[link]

2017. febr. 21. 08:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez is szép pozitív, de ne hasonlítsd össze a kettőt, mert más a teszt típusa
2017. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ronika86 ***** válasza:
Woww hatalmas gratula:) bizony ez tényleg csodaszép pozitív :) nekem 8 hetesen volt ilyen :) gratulálok és jó egészséget kivanok nektek :) 13 h kismami :)
2017. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:) Izgatottan várjuk a pénteket, részben azért is, mert a körülmények miatt meglepi lesz az is, egyáltalán mennyi idős.
2017. febr. 22. 07:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Gyönyörű a teszteid nagyon nagy gratula :) erőt egészséget
2017. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!