Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Többi lent.

Lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Január 4-én volt az utolsó normális menstruációm (ciklusaim 28-29 naposak és 6 napig tart). Nos február 1-én meg is jött ahogy vártam, de nem úgy ahogy szokott nem gyanakodtam mert mostanában meg van bolondulva a menstruáció. És azóta elég bő vizes folyasom van, gyakran kell pisilnem, gyakran fáj a fejem néha szédülök is. Nem tudom, szerintetek lehetek terhes? Elég sokszor vagyunk együtt a párommal (meg szakításos védekezés). Tesztet még nem vettem, meg várom mi lesz, hogy meg jön e 28 körül. De addig valami meg nyugvas kellene. Válaszokat előre is köszönöm.

2017. febr. 20. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit felfázhattál.
2017. febr. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat! Nem tudom mi lehet most, múlt héten már a mellem is fájt picit de most semmi. 1-én mikor meg jött csak barnazas 7 napig tartott se nem kevés se nem sok volt. Tanácstalan vagyok. :(( Szeretnénk babát már de nem stresszelem túl nehogy az miatt ne sikerüljön. Úgyhogy bőszen várom, hogy meg jön e vagy sem.
2017. febr. 21. 07:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokst.. Pls!! :(
2017. febr. 21. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj a dolgon, mert akkor pontosan ezért fog késni. Várd meg a menzeszt, ha késik 1-2 napot akkor érdemes tesztelned!

Egyébént a megszakításos védekezés, nem védekezés.

50-50%, hogy teherbe esel mellette. Magyarul, létezik, hogy terhes vagy, tehát ha pozitív lesz a teszted akkor ne lepődj meg annyira. Ha pedig negatívat tesztelsz, és pár nap múlva sem jön meg, menj a dokidhoz, ő jobban megtudja mondani, mi a gond.

2017. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálok nem stresszelni. Ja, és ez a megszakításos védekezés úgy vagyunk vele hogy ha jön az sem baj ha nem az sem,és néha el megy bennem ha már nincs ideje ki venni. Meg beszéltük ezt hogy nem tervezzük jöjjön magától. :)
2017. febr. 25. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha nem gond ha jon a gyerek, akkor miert kell megnyugvas? Sztem ta valojaban nem akarsz gyereket, ugyhogy kerits vmi biztos vedekezesi modot.
2017. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De szeretnék gyereket. És arra kell a meg nyugvas, hogy ezek lehetnek e terhességre utaló jelek.:)
2017. febr. 26. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!