Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg a vérzésem....

Nem jött meg a vérzésem. Lehetek terhes? 17/L

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje fogamzásgátlót szedek. Szerdán hagyom abba: péntek- szombat mellfájdalom, vasárnap reggel megjön.. Na most a mellfájdalom elmaradt(csak nőttek) illetve nen jött meg. Tegnap este 3 csepp barnázásom volt. Azóta semmi.. Még a hasam se fáj pedig vasárnap mindig szokott..
2017. febr. 26. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Mi honnan tudjuk, hogy lehetsz-e terhes? Te tudod, hogy szedted-e megfelelően és volt-e olyan, hogy valami gyengítette a hatását és te akkor nem alkalmaztál kiegészítő védekezést, amennyiben szükséges lett volna.

Amúgy fog. gátló mellett is lehet más a vérzés időpontja. Én összességében egyszer több, mint 4 évig, aztán másfél évig szedtem fog. gátlót. És bár nem sokszor, talán 3 alkalommal, de volt, hogy napokkal később jött meg a megvonásos vérzésem a szokásosnál. Nem voltam terhes.

De amúgy, ha már tegnap barnáztál és egyébként vasárnap esedékes, akkor még vasárnap van, szóval simán megjöhet. Meg persze a következő napokban is.

De volt olyan is, hogy az egyik fajta fog. gátlónál az első 3-4 hónapban megjött rendben a megvonásos vérzésem, aztán egyszer csak kimaradt, majd a következő hónapban is teljesen. Akkor orvoshoz fordultam és kiderült, hogy a fog. gátló nem volt megfelelő, így írtak fel másikat.

2017. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Ma még simán megjöhet mivel vasárnap délelőtt van..

Nekem is vasárnap szokott megjönni, de van hogy délután, máskor meg este.

22N

2017. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Lehetsz terhes de valószínű csak valami kicsit megzavarta a ciklusod. Valószínű ma meg fog jönni
2017. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!