Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy napig tartott a menzeszem,...

Egy napig tartott a menzeszem, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Párommal babát tervezünk,azt hittem most összejött, mert bár a mensimhez órát lehetne igazítani,egy nappal később jelentkezett,kevés,és semmi megjön érzés, semmi görcs. Pedig évek óta ez a megszokott. Egy nap és mára már szinte el is múlt. Már arra gondolok hogy a szervezetem tréfálkozik velem,mert mindig a babán jár az eszem. Tudom nem kéne,de akkor sem tudom elterelni a gondolataimat. Teszteltem de negatív lett. Hormonokat megnézettem minden rendben. Valami más? Köszönöm

2017. febr. 26. 10:15
 1/1 Lizus1 válasza:
Sajnos vannak ilyen és olyan ciklusok egy nő életében viszont az egy nap vérzés nem normális milyen erős vagy csak épp pecsételtél? Mert akkor lehet hogy ovuláciod volt(késői)
2017. febr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!