Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue "not pregnant"...

Norman Bates kérdése:

Clearblue "not pregnant" kinyitottam es ott van rajta a 2 gyonyoru csik, nem kell keresni, akkor most mi van? (Halvany de egyertelmuen ott van )

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 11:03
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
2017. febr. 26. 11:06
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Kár volt szétszedni. A 'not pregnant' felirat egyértelmű. Ezeket a teszteket pont azért találták ki, hogy ne legyenek kétségek. Szétszedve akármit látsz, az nem mérvadó.
2017. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Ugyanugy mukodik, mint barmikyen masik teszt, teszt line, control line, es nyilvan kell egy bizonyos sotetseg a 25-os teszthez, hogy azt irja ki hogy 'pregnant 1-2 weeks'.... ha raneztel volna a kepre es latod a csikokat ertened a kerdest!
2017. febr. 26. 11:10
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
rosszul tudod! A digitális másként működik és mindig 2 csík van. Amit kiírt az a mérvadó. Ha nem hiszed vegyél egy sima tesztet és meglátod, hogy negatív lesz.
2017. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Pedig igaza van.Szétszedve ezek a tesztek már nem érnek semmit.
2017. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

NEGATÍV!


Nem értem hogy egy digitális tesztet miért kell szét szedni ???


Csinalj egy sima tesztet ott a csík(ok) lesznek a mérvadóak ! Ennél a tesztnel nem !!!

2017. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%

Negativ.

En sem ertem, mi a banatert szeditek szet?!

2017. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
Úgy emlékszem 3 csíknak kell lennie ha pozitív, amikor terhes lettem nekem is negatív lett a digitális teszt és ahogy szétszedtem 3 csík volt rajta nagyon sokat keresgétem neten és megtaláltam, hogy a 3 csík jelenti a terhességet csak halvány volt nekem is és azért írta, hogy nem terhes utánna szép pozitív tesztjeim lettek :)
2017. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
71%
A digitális teszt megbízható, ha azt írta ki nem vagy terhes, akkor nincs hcg a vizeletedben. Egyébként két csík van mindig az egyik tesztcsíkon, a másikon meg egy. A csíkok erőssége alapján dől el mi az eredmény. Szóval senki ne lepődjön meg ha 3 csíkot talál belül, negatívnál is ott lesznek.
2017. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a negatív digitális teszt után egyből lett halvány xepil tesztem igaz sajnos akkor elvetéltem 9 hetesen. Viszont most 11 hetes a kis szerelmem :)
2017. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!