Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Valaki jart...

Lehetek terhes? Valaki jart mar így?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben hagytam abba a fogamzásgátlót, amit 1,5 evig szedtem. Utolsó menstruacióm múlt hónapban volt. Menszi első napján egyutt voltunk a parommal es belem elvezett. Következő menszinek tegnap kellett volna megjönnie.. de semmi. Görcsöl a pocim neha. Mindig pontosan jon meg! Előfordulhat a terhesség?? Valakinek valami tapasztalata? Kerem ertelmes valaszokat írjatok.

2017. febr. 26. 15:43
 1/9 anonim válasza:
Igen. Vegyél legalább 2 tesztet. Szerintem ne várj vele.
2017. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A ciklus bármelyik napján teherbe eshetsz.
2017. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora esély van rá. Én soha nem szedtem fogamzásgátlót,mjndig gumit használtunk. De több,mint egy fél éve nem védekezünk a párommal,mindig bennem megy el,peteéréskor is és még nem estem teherbe. Lehet azért mert nagyon rágörcsölök. Volt hogy késett pár napot , de ennyi. Csak azt akarom ebből kihozni,hogy nem mkndig olyan egyszerű teherbe esni.
2017. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Kivizsgáltattátok magatokat a pároddal?
2017. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Miután abbahagytam a fogamzásgátlót fél évig nem jött meg. Elmentem az orvoshoz, már beletörődtem a korai menopauzába (30), de mire megállapították hogy nem lehet gyerekem azután egy hónappal megjött :) Azt mondják kegyetlenül összekavarja a hormonrendszert a fogi, ha engem kérdeztek tabit senkinek!!!!!!
2017. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ötöske vagyok----> attól még tesztet vegyél :)
2017. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De mióta letettem a gyógyszert, azóta pontosan jött meg. Kivéve most.. még mindig semmi. Tudom,hogy a tabi nem egészséges .. ezért hagytam abba...:( ha holnapra se jön meg akkor tesztelek.
2017. febr. 26. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett veled?
2017. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát pár órával ezelott elkezdtem vérezgetni .:) teszteltem reggel , de negatív lett. Szerintem csak kesett. Csalódottsag bennem van , de még ráérunk ezzel :( :) :)
2017. febr. 28. 16:52




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!