Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan különböztessem meg a...

Hogyan különböztessem meg a nyákot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, de az ondótól. Babát tervezünk, és hát figyelni szeretném a nyákomat, hogy mikor van nagy esélyünk rá. De ha szexeltünk előző éjjel, és mondjuk másnap van ovu, akkor totál nem látom, hogy ez most a maradék "cucc", vagy netalántán a nyák :-D Minden hónapban észleltem a tojásfehérjés nyákot eddig, de most hogy próbálkozunk, nem láttam, de ugye szexeltünk is, szóval szerintem azért ott még cucc is volt :-) Nem akarok alpári lenni, bocsánat :-)
2017. febr. 26. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez egy jó kérdés, engem is érdekelne, mert én normál esetbe sem tudom megkülönböztetni, nemhogy szex utáni nap :-)
2017. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Annyira hülyének érzem magam, de nem értem, mások hogyan képesek erre...
2017. febr. 26. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajna nem fogod tudni megkülönböztetni '

Szexeljetek 2-3 naponta ,-

Az a tuti ! Es hagyd a nyak nezegetest!


Használj ovu tesztet ... Ha figyelni akarod !

2017. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mindig volt nyákod ciklus közepén, akkor nem kell nézegetni, középidöben szexeljetek 2 naponta, egyébként szerintem nem lehet megkülönböztetni a kettőt.
2017. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges nezegetni.
2017. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ez okozza a problémát, hogy nem tudod megkülönböztetni, lényegében nincs is probléma, hiszen gyakran vagytok együtt, így is, úgy is elcsípitek az ovut.
2017. febr. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a nyák átlátszobb szokott lenni,a férjem cucca meg kicsit fehéresebb és sürübb,nem olyan átlátszo.

De nekem pl. Ugy van,hogy megjelenik a nyák és rá pár napra van ovu.De sose tudom pontosan,mert nem ugyanannyi idöre,1-2 nap eltérés szokott lenni.(Ahogy a ciklusom sem pont 28 napos,hanem 26-29)Ovu tesztet nem használok,még élvezzük inkább a sok szabad együttlétet :)

2017. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem felesleges nézni,egy barátnőm mesélte, hogy negatív volt folyton az ovu test, nyák alapján szexeltek, és elsőre össze is jött nekik
2017. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!