Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a "csodaszerekről" La Pacho tea és Bázis por?

Figyelt kérdés
Mert ezeket kaptam kolléganőmtől hogy az ő lánya ezektől esett teherbe 2 heti kúra után, a teát napi 2x2dl kell inni, a bázisport pedig ugyanugy napi 2 szer reggel és este, 1 teáskanállal langyosvízben feloldani és ugy húzóra meginni...kinek mi a véleménye erről? ( hónapja próbálkozunk de még semmi...ezért kaptam ezeket. Valaki hallott már erről?
2017. febr. 27. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek mik? En biztos nem szednek be semmit. Inkabb az orcosgoz mennek kivizsgalasokat kerni...sosem lehet tudni ezektöl mi bajod lehet.....en be nem vennem öket...
2017. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a Bázispor savtalanito hatásu, lugositó készítmény...a tea pedig immunerősítő
2017. febr. 27. 18:57
 3/5 A kérdező kommentje:
állítólag ezek fontosak hogy teherbe tudj esni...
2017. febr. 27. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:

A szakemberek szerint a lúgosítás pont akkora kamu, mint a homeopatia.

Menj el inkább orvoshoz! Sok sikert!

2017. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Lapacho tea ha nem használ, nem is árt, állítólag van gyógyhatása, de nem kimondottan a teherbe esést segíti.


A másik kamu, ahogy írták is. Nincs elsavasodás, és nincs lúgosítás. Kérdezd csak meg a dokidat.


Igaza van az előző válaszolónak, fordulj inkább orvoshoz. Nem értem, hogy a nem orvos kolléganő mitől ért többet a dologhoz, mint egy nőgyógyász.

2017. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!