Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pco betegek! Metformin szedése...

Pco betegek! Metformin szedése mellett milyen gyorsan estetek teherbe? Meddig kellett szednetek a gyógyszert terhesen? Minden rendben volt a babával?

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
10 hónap kezelés után próbálkoztunk előszöe. Sikerült. 34. hétig szedtem a gyógyszert
2017. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nekem az orvosom azt mondta azonnal is lehet próbálkoznunk, 1 hónapja szedem. De még nem próbálkoztunk mert nem tudom jó ötlet-e. Féltem a picit ,hogy vmi gond lesz. :/
2017. márc. 2. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Keress jobb dokit. Amíg a hormonok nem rendeződnek kockázatos.
2017. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Majd nemsokára megyek vissza hozzá, meglátom mit mond. :) 1 hónapra rendelt vissza.
2017. márc. 2. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel nekem nagyon enyhe IRem volt a Pco mellett, a szedés utáni 2.hónapban szép peteérésem lett és baba is lett belőle. :) Már 2 éves. Semmi gond nem volt, a 14.hétig a normál 2x500 Meforalt szedtem, és mèg 2 hétig csak 500at. A 16.héten abbahagytam, minden rendben volt, 39.hétre szültem.
2017. márc. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De jó!:) Akkor lehet nekem is ezért mondta, hogy nyugodtan lehet próbálkozni. És szülés után, hogy alakultak a cisztáid?
2017. márc. 3. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Én màr 1 éve szedem a Merckformint ..mi próbàlkozunk az elejétöl fogva ,a nögyogyàszom is mondta hogy nyugodtan ..eddig sikertelenül
2017. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5ös vagyok. A szülés után volt esély, hogy helyre álljon a hormonháztartás, hát nálam nem jött be...

Lh/fsh arányom rossz volt, ès mire vissza tudtuk lőni a pajzsmirigy gyógyszert, 1.5 èv kellett. Most ugyanúgy metformin, a ciklusok szabályosak, szép peteérés, viszont progeszteron gond van éppen... Szóval a kistesó már nem ilyen álomsztori sajnos :/

2017. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!