Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik egy meddőségi...

Mi történik egy meddőségi vizsgálaton?

Figyelt kérdés

2 éve nem jön össze a baba, munkatársak, család is kérdezi állandóan, mikor jön már az első gyerek?

Nagyon el vagyok keseredve...

Egy meddőségi vizsgálat hogyan zajlik?

A válaszokat előre is köszönöm!

26L



2017. márc. 4. 11:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy meg ne keseredj el.

Meddosegi vizsgalat jobb helyeken spermium vizsgalattal kezdodik.

Majd uh std szures kenet hormonterkep

2017. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy fiatal vagyok még, de már nagyon szeretnénk babát.:(

És 2 év után szerintem már felmerülhet a meddőség.

2017. márc. 4. 11:38
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy fiatal vagy, sőt! Pont ideális a szervezet a gyermekvállalásra! Időben kell elkezdeni a kivizsgálást, főleg, hogy két éve nem jön össze a baba... Mi sosem terveztük a babát, úgy gondoltam, hogy ha jönni szeretne, úgyis jön. Ez már már négy éve megy, még mindig nem jön, és sajnálom, hogy majdnem négy évem rá ment, a kivizsgálások egy részén már túl vagyok, sajnos több problémát is találtak, nálam is, férjemnél is. Ezeket több hónapig - évig fog tartani rendbe hozni, illetve fel kell készülnünk a lombikra is, ami megint nem pár hónap lesz.. Tehát lesz kb 35 évesen gyerekem. Szerintem keress egy magán dokit, és zongorázza le veletek a vizsgálatokat, és ne is gondolj arra, hogy fiatal vagy. Más szempontból igen, de gyerekvállalás szempontjából nem.
2017. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hormon-szintem alacsony elvileg, gyakran vannak nagyobb, folyadékkal telt cisztáim, 2x műtöttek vele, legutóbb épphogy nem kellett kivenni a bal petevezetéket.

Viszont mivel a ciklusom SOHA nem volt rendszeres, késett, kimaradt, előbb jött, elhúzódott... ezért is gondolom (már már feltételezem), hogy meddőség állhat e mögött.

10.én megyek nőgyógyászhoz.

Páromnak már lenne gyereke, előző kapcsolatból. Szerintem nála nem lehet gond.

2017. márc. 4. 16:20
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nála nincs gond, de a sperma vizsgálatot kérni fogják amikor téged vizsgálnak, az kell hozzá ez a protokoll. Engem addig nem is vizsgálta a doki míg nem hoztuk a papírt a férjem eredményiről. Pedig én is azt mondtam hogy nála biztos nincs gond mert van 2 gyereke az előző házasságából. Nem is volt gond az eredménye jó lett, de muszáj volt megcsináltatni.

Egyébként én 26 éves voltam amikor elkezdtünk próbálkozni, sajnos már 30 vagyok és sajnos még nem sikerült.

2017. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy őt is kell majd vizsgálni, de a gond biztosan nálam van. :)

Nagyon sajnálom, szurkolok, hogy hamarosan pocaklakód legyen!:)

A kórházban 3 elég "fura" történet is volt.

1. 16 éves kislány; abortusz

2. Egymas mellett levő ágyon: egyik nő terhes volt (32 éves, első baba lett volna), elhalt a magzat. A másik nő (34 éves, első baba lett volna) elhalt a magzat, de ő nem is tartotta volna meg.

Engem akkor műtöttek az első cisztával.

Szomorú nagyon, mik vannak.

2017. márc. 4. 17:22
 7/20 anonim ***** válasza:
Mi is 2 éve szeretnénk babát, nekem pajzsmirigy betegség okozza a problémát. Ha tanácsolhatom azt is nézed meg egy vérvételből már meg van az eredmény. Szurkolok, hogy minél hamarabb jöjjön a baba. :)
2017. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen, azon már én is gondolkodtam.

Az a baj, hogy nálunk ég teljesen örökletes.

A családban minden nőnek van valami nőgyógyászati problémája...

Most pé. Előtti 1.-2. Nap voltunk együtt, holnap kéne megjönnie, de ezt a hónapot is sikertelennek érzem.😔

2017. márc. 6. 19:11
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Drukkolok hogy sikerüljön. Viszont a vizsgálatok fontosak hogy minden akadályt ki lehessen zárni. Majd írd meg hogy hogy alakult ez a hónap. Nekem a jövő héten lesz pé-m úgyhogy én is nagyon szorítok magamnak. Mi is két éve szeretnénk már a babát.
2017. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Mensinek eddig semmi jele, de ezt is inkább cisztának "köszönhetem"..

Én is nagyon szurkolok Neked!:)

Ha egy hónap múlva is, de írj majd mindenképp, lett-e baba!🙂

2017. márc. 8. 05:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!