Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges? 4. nap keses ma...

Lehetseges? 4. nap keses ma Es negativ teszt?! Letezik ilyen? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Ma van a 4 nap h kesik

Es mar elore irom nem kepzelem be! Nem vagyok ra gorcsolve van mar gyerekem csak kistesot szeretnenk

Tuneteim:enyhe hanyinger,emelyges,

Szedules,mindjart megjon mar egy hete erzem szaladok wc re ugy erzem "csorog"

Persze nem csak folyasom van tejes attlatszo es picit nyulos


Kerlek ne sertegesetek kivagyok h nega a teszt es nem jon meg inkabb jonne mrg mar mint h kerdesek kozt alljak

Volt igy valaki?


2017. márc. 4. 19:35
 1/8 A kérdező kommentje:

Azt hozza teszem a mellem nem feszul csak ha megnyomom faj es lehet hihetetlen

De a kisfiam mar lassan egy eve nem cicizik de trgnap elott megnxomtam es egy pici sargas le jott ki

Tegnap mar nem jott ma megint

De csak ha mrgnyomom egy csepp

De csak egyszer

Lehet valami betegseg???

2017. márc. 4. 19:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy későn fogant terhesseg...naptar módszerrel "vedekeztunk"..mensi elott 2 nappal nem hasznaltunk óvszert..kb. 5 nap kesesnel kezdett gyanús lenni a dolog(addig azt hittem csak stressz,stb)2 hettel a kimaradas utan lett eloszor pozitiv a tesztem..
2017. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted remenykedjek vagy ne??

Neked voltak tuneteid??

Dehat pe elott votam orvosnal es 8-14 ig volt pete eresem allitolag

Ebben a honapban 2naponta voltunk egyutt

2017. márc. 4. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Magas prolaktin szint okozhatja a mellproblémát, de ez akadályozza a terhességet is, ha jól tudom.

Hányinger, szédülés stb. simán lehet vírustól vagy időjárás-változástól. Ilyen korán nem szoktak tünetek lenni.

+ Negatív a teszted...


De ha nagyon úgy érzed, 1 hét múlva csinálj még egy tesztet, ha addig nem jön meg.

2017. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miért ne lennne lehetséges? nem csak terhesség miatt késhet. stressz, oviláció hiánya,ciszta stb stb..:) ha nemjön meg pár nap múlva menj dokihoz.:)
2017. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

4 nap keses nem sok. Siman megjohet egy het kesessel is, de ha keson volt peteeres meg terhesseg is lehet.

Tunetekre nem szabad adni, ilyenkor meg plane nem amikor tel vege-tavasz eleje van, a szervezet kifaradt, energia nulla, idojaras naprol napra tok mas, ilyenkor teljesen normalis mindenfajta rosszullet nemcsak virus miatt.

2017. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolo

Most nagyon megilyedtem ettol a prolaktin tematol es ha tenleg az all a háterben?!

2017. márc. 4. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelore ne parazz,varj..mast ugyse nagyon tudsz csinalni..nem igazan voltak tuneteim..csak az,hogy nem jött meg..
2017. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!