Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés óta fáj a mellem,...

A peteérés óta fáj a mellem, minden nap estére erősödik a fájdalom. Szurkálást is érzek 2 napja a hasamban és rettentő álmos vagyok.11 DPO körül járok. Lehetséges hogy terhes vagyok? Még fent van a hőm. Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Az a tapasztalatom, hogy a nemvártig semmilyen tünetem nem volt és másnak sem nagyon lehet, mivel nincs még annyi hcg a szervezetben.
2017. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ovulációkor összetalálkozott a pete és hímivarsejt, akkor még egy hétig vándorol a méhedbe és utána 5 napig beágyazódik (vagyis lesz kapcsolata a testeddel) és ált a végére kezd annyi hcg termelődni, hogy tüneteket okozzon és kimutassa pisiből a teszt. Szóval ha középidő óta érzed a tüneteket akkor vagy pszichés (amitől persze még lehetsz terhes) vagy korábban fogant.
2017. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem menstruacio elott is ezek voltak....a jelek ilyenkor mwg semmit nem jelentenek.
2017. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Növekvö progeszteron is okozhatja.
2017. márc. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam.Középidőtől fájtak a melleim,kicsit görcsölgettem,mint amikor megjön.Mar tűkön ültem,mert rendszeresek a ciklusaim,nem szokott késni.4nap késésnél is negativat teszteltem és persze estére meg is jött :(
2017. márc. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem 2-3 napig szokott fájni a mellem menzesz előtt közvetlen. Még van 6 nap addig és már lassan 2 hete fáj,érzékeny a mellem (reggel gyengébben, estére erősödik). Ez így normális? Az előzö menzeszem elég rövid volt és alig volt valami, tehát már az is fura volt... (a kérdező voltam)
2017. márc. 6. 08:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Jah és az eddigi tapasztalatokhoz képest szinte száraz vagyok, vagyis nagyon-nagyon minimális és krémes.
2017. márc. 6. 10:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a 12.dpon vagy,akkor reggeli vizeletbol már lehet,hogy kimutatja a teszt.
2017. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na 13. DPO és a hőm kúszik felfele, pedig 6 nappal a nem várt előtt visszaszokott esni. 5 nap van a nem vártig. :-) még van remény. :-)
2017. márc. 7. 07:05
 10/11 anonim válasza:
Baba volt vegul?:)
2017. nov. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!