Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízhatóak ezek a tesztek?

Megbízhatóak ezek a tesztek?

Figyelt kérdés

one stepes, a fastestről rendeltem, egy digitálit pár db kazettásat és tesztcsikokat, 10es erősségűek és 25ös

nektek mutatták időben a pozitív eredményt? vagy késnie kellett? szeretnék tesztelni már 13dpon


2017. márc. 10. 10:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül csak a 10-es tesztcsíkom volt, 11. Dpo-n lett pozi.
2017. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
végülis a kazettás és a tesztcsík ugyanaz gondolom.:) a lényeg h pozi legyen.:):) köszi h írtál!!
2017. márc. 10. 10:46
 3/21 A kérdező kommentje:
sosem mutatott fals pozitívat?
2017. márc. 10. 10:47
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az elmúlt 5 hónapban eléggé sokat elhasználtam ezekből a tesztekből.(kazettás,tesztcsik,vizeletsugaras clearblue szóval mindegyik.)Volt egy kémiai terhesség a menzesz késése utáni 5.napon mutatott halvány pozitivat ,de nem erősödött a 7.napon teljesen eltűnt a csik és meg is jött.

Most a 15.dpon mutatott halvány pozitivat(10-es one step) a többi teszt (fachelle x-epil)már erős egyértelmű pozitiv volt.A 18.dpon volt a one step egyértelmű pozitiv.

Szóval összeségében szerintem pont arra nem való amire sokan használják korai tesztelgetésre.

Remélem tudtam segiteni.7+4khm

2017. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nem volt fals pozi. Volt ilyen már Gabriel teszttel, de csak ha egy konkrét gyógyszertárban vettem. Azóta sem értem. :-)
2017. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ja, igen. Megint 1-es. Igaza van a hozzászólónak. Kicsit sem érzékenyebb sőt. Nekem a x-epil volt már kétszer a 9. Dpon-pozi. De mivel olcsó, jó móka. 6. Várandósságom, már mindent láttam aut hiszem. :-D
2017. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ejhah szval sokan használjuk, oké.:) na hát a facelleről annyit, h nagyon jó teszt VOLT.mostanában 3 szor tuti használtam, és mindháromszor m szurke csikos lett :/ szval kerülöm.:) meg a discolor tesztet sem ajanálom az azonnal süurke csíkos lesz de annyira h hunyorogni sem kell. idegesiőo!! :) szóval most ennél maradok :) köszönöm szépen a sok-sok hasznos infót.Természetesen mindenkinek küldtem zöld kezet!! boldog babavárást 7 hetes kismama, meg ha más is kismama innen.:) remélem bővíthetem az anyukák csoportját március 22től!!:) nagyon várjuk nagyon izgulunk, és most végre peteéérésem is volt( remélem tuszorepim is) szval jobb esélyekkel indultunk mint valaha!
2017. márc. 10. 11:02
 8/21 A kérdező kommentje:
nemtudom h hasznos-e ha leirom, hátha van itt hőgörbe szakértő /vagy tapasztalt kismama. 4 napja emelkedik a hőm, ez ugye jó jel, amíg nem esik le? ma 37 pontosan a hőm, hogyha egy tizedet is esik akkor megjön tutira? vagy egy tized nemsok? nem esett eddig le, de félek. lehet nem hőmérőzök , utálnám előre tudni.
2017. márc. 10. 11:12
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem volt sosem fals pozitív, de nekem is csak a 16. nap körül kezdett el látszódni a 15-ösön valami.

A Facelle és x-epil már a 11. napon egyértelmű pozitív volt.

2017. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Görbe esetleg?
2017. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!