Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől nem lesz terhes igaz?

Ettől nem lesz terhes igaz?

Figyelt kérdés

Tegnap volt nálam barátnőm,nem volt nálam gumi hisz ő korábban mondta,hogy még várni akár a szüzesség elvesztésével én ezt tiszteletben is tartom.

Miután megújaztam,annyira felizgult,hogy azt akarta, tegyem be azt is.

Mielőtt betettem megnéztem,hogy nem-e előváladékos és nem volt olyan,majd amikor próbáltam betenni,akkor is néztem és akkor sem volt,majd egy picit bement csak a teteje egy 10 másodpercig ő rá akart jobban űlni,de fájt neki ezért leszállt,szóval kb olyan 1 centi volt bent és utána se volt előváladékos.

De ő most fél a teherbeeséstől,ugye ettől nem lesz az?

2-kor csináltam magamnak de voltam WC-n utána majd amikor ő verte nekem volt előváladék de letöröltem teljesen.

Nyugtassatok meg,hogy nem lehet terhes ettől.



2017. márc. 11. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Minimális, elenyésző az esélye de semmi nem lehetetlen. Te is tudod mit jelent a felelős védekezés és mivel jár annak hiánya. A magyarázkodás felesleges lesz ha mégis jön a gyerek.
2017. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Úristen...

Remélem terhes lesz!

Ilyen retardált embereket basszus

2017. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andicika válasza:
53%
Nagyon kevés az esély rá. Max vegyen be egy ún. "Esemény utáni " tablettát. (Nem fogamzásgátló)
2017. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Most a barátnöd is ezt kérdezi?

Miért nem kérdezitek meg a szüleiteket?

Nekik van gyerekük,ök biztos tudják rá aválaszt.

2017. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Aggodalomra semmi ok! Max benevezed egy vetélkedőre :D

Viccet félre téve nem kell hogy álmatlan èjszakáid legyenek emiatt. Még nem leszel apuka :D

2017. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem nulla az esélye, de szerintem valóságos csoda lenne.
2017. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!