Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja (03.14) -én reggel...

Két napja (03.14) -én reggel lett egy időntúli halvány pozitív tesztem (vaterás 10-es one step). Ma délutáni x-epil negatív. Volt már valakivel ilyen? Még lehet baba?

Figyelt kérdés
Ovulációm a nyák alapján 02.28-03.04 között lehetett. 10.-én elég erős nyilalásokat éreztem a bal petefészkemben, el is keseredtem, hogy tuti megjön, de azóta semmi.

2017. márc. 16. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Miota kesik?
2017. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elég rendszertelen a ciklusom, ezért pontosan nem tudom.

Ma vagyok a ciklusom 39. napján. Általában 32-36 naposak a ciklusaim.

2017. márc. 16. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
vannak olyan tesztek amik nem megbízhatóak.. csinálj egy újat 4 nap múlva!
2017. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akármilyen tesztet használsz a legmegbízhatóbb eredményt általában a reggeli első vizeletből kapod.

Ráadásul az x epil 25ös.

2017. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk az ovud 03.04-én volt akkor 18-19-én kéne nem megjönnie. X-epil naaaaagyon ritkán lesz halvány pozi nem várt előtt.... nem csoda, hogy negatív lett. Tesztelj újra vasárnap reggel az a biztos.


Ha megtörténik az ovu akkro utána fixen mindig megjön 12-16 napra. Mindenkinek megvan a maga luteálisának a hossza. Nekem pl 14-15.nap


Így tudhatod kb mikor jön meg :)


Az időn túli vaterás szerintem annyira nem megbízható, de sose lehet tudni. Vasárnap már biztos választ kaphatsz.


Drukkolok!

2017. márc. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!