Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepilen tenyleg van mindig...

Xepilen tenyleg van mindig masodik halvány csík? Nektek hányadik dpon mutatta ki a teszt?

Figyelt kérdés
Ha volt mit kimutatnia mikor mutatta? 12dpon használhatom?
2017. márc. 18. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Csak akkor láttam rajta második csíkot, m amikor terhes voltam, pedig már több mint 50 darabot biztos elhasznaltam az elmúlt 7 év alatt.
2017. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Többet is csináltam már, de nem volt halvány csík, egyáltalán semennyire. Terhes sem voltam.
2017. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 14. dpon negatív volt, 17. dpon már pozitív.

Ami negatív lett, azt kidobtam amint letelt az idő, úgyhogy időn túl nem tudom mi volt rajta de időn belül egyértelmű negatív lett, semmilyen második csík nem volt rajta.

A 17. dpo-i pozi is elég egyértelmű volt, bár elég halvány, azért rendesen látható.

2017. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Uh szerint 17.napon volt tuszorepedesem. A dpot hogyan szamoljam? Ez lemaradt. Most vagyok amugy a 26.ciklusnapomon. ez most akkor a 9. Vagy 10.DPO?

Koszonom szepen. Itt GYK-n olvastam h olykor kijon idon belul is egy halvany vonal. Ezek szerint valtozo. De van még egy gólyahír nevű tesztem ha nem válna be.

12 dpon melyiket használjam?

Gólyahír

One step 10es kazettá

Xepil tesztcsík?

2017. márc. 18. 19:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 9. dpon.

Gólyahír inkább. Érzékenyebb, mint az x epil. A vaterásról saját tapasztalatom nincs, de nem dícsérik itt nagyon.

2017. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha ez a 9. Azert volt a mai negativ , ha lenne baba se mutatná. Én azt hittem ez a 10.DPOM
2017. márc. 18. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy nem mutatná barátnőmnek a 8.dpon lett halvány pozi a tesztje és nem ikreket vár. ráadásul pont az x epillel tesztelt ő is 8.dpo n
2017. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat az igen csak ritka eset!:/ :) a ritka dolgoba sose esek bele. De sztem nem is volr sikeres ez a honap sem. Clostit szedtem elso honap. Remelem a masodik mar sikeres lesz. Elegge mensi szeru erzesem van napok óta..
2017. márc. 18. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, elofordul.


Mindharom alkalommal verzes elmaradasanak 1. napjan lett halvany pozitiv a teszt (Facelle). Dpo-t szamolni a nok 90%-anal felesleges, ugyanis nagyon ritka hogy valakinek ilyen 9-10. -en barmit is mutasson.

2017. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!