Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folyamatosan azt erzem h...

Folyamatosan azt erzem h megjott? Lehet h nincs baba?

Figyelt kérdés

Elég rég óta várunk egy csodára. Iszonyatosan erzem h na most meg jott. Lassan egy hete ez van , pedig még csak a 11.dpon jarok . Nekem akkor jön ez az érzés, amikor pár órája már megjött . Normális ez? Lehet h ez csak egy ilyen hónap? Nekem csak a feszultseg szokott mensi jel lenni. Most van krémes fehér folyás(kevés) , a hon 37.02 és nagyon nagyo ugy erzem meg jon esetleg előbb is. Szerettem vol a holnap megpróbálni egy tesztet. De így nem is merek annyira olyan mintha tényleg meglenne. Pedig még progeszteront is szedek.:(

Olyan mintha sose telne le ez a pár nap. Aztan csalodas es elorol kezdodik.:(

Ti ereztetek ilyet?


2017. márc. 20. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

En is ugy ereztem, hogy megjon, megjon, mar tuti biztos voltam, hogy megjott, mentem is mindig a wc- re. Aztan nem jott, na mondom akkor tesztelek, de semmi remennyel. Aztan pozitiv lett.

De ez a nemvart napjan volt, addig varj szerintem.

2017. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát igy varok is mert ma még kocsit szurkalt is az alhasam. Nem tudom mit higyjek. És már egy nap is 48 órának tűnik. Félek, hogy megint megjön. Koszi h irtal ici-picit bíztat
2017. márc. 20. 23:27
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem 3 héten át minden nap ez volt, de egyszer sem jött meg :)
2017. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél volt eh, hogy az aktus utàni 2 hétben végig úgy görcsölt a hasam mintha meg akarna jönni. De nem jött szerencsére. Szerintem bíztató a helyzet, bár mindenkinek màs tüneteket produkàl a terhesség.
2017. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Holnap 13.dpon ellőhetek egy 10es tesztet? Mármint esélyes lenne? Vagy ne ?
2017. márc. 21. 11:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem általában egy-két nap enyhe görcsölés volt, utána megjött. Aztán egy hétig folyamatosan görcsöltem, de nem akart megjönni.Csináltam tesztet és pozitív lett.
2017. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mára mintha teljesen elvagtak volna minden a cicim maradt ici picit erzekeny. :( szval nemtom.. annyira lassan mennek a napok.:(
2017. márc. 21. 11:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. De ha mégsem mutatna ( még) pozitívat akkor se keseredj el.
2017. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Inkább varok 14.dpoig ha akkoris nega az még tutibb es akk mem reménykedem. ( ha kibirom).. koszi lanyok.:/
2017. márc. 21. 11:42
 10/14 anonim ***** válasza:
Varj a hetvegeig, es majd ird meg :)
2017. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!