Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Folyamatosan azt erzem h megjott? Lehet h nincs baba?

Elég rég óta várunk egy csodára. Iszonyatosan erzem h na most meg jott. Lassan egy hete ez van , pedig még csak a 11.dpon jarok . Nekem akkor jön ez az érzés, amikor pár órája már megjött . Normális ez? Lehet h ez csak egy ilyen hónap? Nekem csak a feszultseg szokott mensi jel lenni. Most van krémes fehér folyás(kevés) , a hon 37.02 és nagyon nagyo ugy erzem meg jon esetleg előbb is. Szerettem vol a holnap megpróbálni egy tesztet. De így nem is merek annyira olyan mintha tényleg meglenne. Pedig még progeszteront is szedek.:(
Olyan mintha sose telne le ez a pár nap. Aztan csalodas es elorol kezdodik.:(
Ti ereztetek ilyet?

03-20 23:05  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
En is ugy ereztem, hogy megjon, megjon, mar tuti biztos voltam, hogy megjott, mentem is mindig a wc- re. Aztan nem jott, na mondom akkor tesztelek, de semmi remennyel. Aztan pozitiv lett.
De ez a nemvart napjan volt, addig varj szerintem.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 03-20 23:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát igy varok is mert ma még kocsit szurkalt is az alhasam. Nem tudom mit higyjek. És már egy nap is 48 órának tűnik. Félek, hogy megint megjön. Koszi h irtal ici-picit bíztat

# 2/14Időpont 03-20 23:27 Privát üzenet
Nekem 3 héten át minden nap ez volt, de egyszer sem jött meg :)

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont 03-21 10:03 Privát üzenet
Első terhességemnél volt eh, hogy az aktus utàni 2 hétben végig úgy görcsölt a hasam mintha meg akarna jönni. De nem jött szerencsére. Szerintem bíztató a helyzet, bár mindenkinek màs tüneteket produkàl a terhesség.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont 03-21 10:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Holnap 13.dpon ellőhetek egy 10es tesztet? Mármint esélyes lenne? Vagy ne ?

# 5/14Időpont 03-21 11:20 Privát üzenet
Nekem általában egy-két nap enyhe görcsölés volt, utána megjött. Aztán egy hétig folyamatosan görcsöltem, de nem akart megjönni.Csináltam tesztet és pozitív lett.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont 03-21 11:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mára mintha teljesen elvagtak volna minden a cicim maradt ici picit erzekeny. :( szval nemtom.. annyira lassan mennek a napok.:(

# 7/14Időpont 03-21 11:21 Privát üzenet
Szerintem egy próbát megér. De ha mégsem mutatna ( még) pozitívat akkor se keseredj el.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont 03-21 11:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Inkább varok 14.dpoig ha akkoris nega az még tutibb es akk mem reménykedem. ( ha kibirom).. koszi lanyok.:/

# 9/14Időpont 03-21 11:42 Privát üzenet
Varj a hetvegeig, es majd ird meg :)

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont 03-21 22:47 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akinek folyamatosan mindjárt megfog jönni érzése volt, lett belőle baba?
Éjszaka arra ébredtem, hogy eszméletlenül szúr folyamatosan a hasam alatt a szeméremdomnál.33. ciklusnapon vagyok. Lehet baba a dologban, lehet ez valami jel? Vagy inkább..
22 évesen nem korai kicsit az "anyai ösztön"? Egyszer késett egy hetet és már azt hittük baba lesz (nem tervezett) és azóta folyamatosan a baba téma jár az eszemben hónapok óta.
Pozitiv teszt utan 3 napja folyamatosan negativat tesztelek, de menzesz meg sehol! Lehet meg baba?
Menstruációm késik 5. napja. Teszt negatív.3 napja megjön érzésem van, de nem folyamatosan, hanem néha rámjön. Lehet terhesség?
Folyamatosan arra gondolok, hogy mennyire szeretném, ha sikerülne a baba. Ezzel tényleg rontok az esélyeimen?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu