Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már pozitiv LH teszt?

Ez már pozitiv LH teszt?

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 23. 10:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Legalább egyformának kell lennie, vagy erősebbnek a t vonalnak.
2017. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem, ez milyen fajta, netes One Step?

Nekem az sose lett pozitív, pedig közben volt ovum.

2017. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez nem pozi. Es ez a fajta one step nekem se volt sose pozi. A zold szinu 20as erossegu meg igen. Minden honapban az volt masfel evig.:)
2017. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
One step igen. Eddig tök halovány volt, tegnap meg ma lett ilyen. Akkor lehet hogy ez már pozitiv nak számít mert ennél erősebb nem lesz?!
2017. márc. 23. 12:05
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a biztonság kedvéért legyetek együtt, mert sok helyen olvastam, hog másnak sem lett pozitív ez a teszt. :)

Aztán ha esetleg holnap mégis ténylegesen is pozitívvá válna, akkor holnap is összebújtok. :)

2017. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen vedd ezt pozinak :)
2017. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tegnap is együtt voltunk. Akkor ma is össze bujunk meg holnap is :) :P köszönöm mindenkinek
2017. márc. 23. 12:43
 8/20 anonim ***** válasza:

Terhességem előtt ez a teszt nekem se lett sose ugyan olyan erős! :)

A megmaradtat megcsináltam terhességem után, mikor elkezdtük tervezni a tesót, akkor már szépen mutatta.Rejtély ez a teszt.Most ugyan ilyenem van kiváncsi leszek jövőhóba az lesz e.Mert most nem lett, de valószínűleg előbb volt pém, mint mikor elkezdtem....

2017. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez még messze van a pozitól, akár két nap is lehet mire pozi lesz. Viszont, ha elkezd halványulni, akkor meg megvolt az LH csúcs és érzékenyebb tesztet kéne venned. Nekem a 25ös LH teszt sose lett pozi, csak erősödött aztán gyengült... így nem volt egyértelmű. 15-ös LH tesz meg több napig pozit mutatott, tehát az sem volt jó. 20-as vált be, azon egyértelműen látszott melyik nap volt pozi. Amikor erősebb a teszt a kontrollnál.


De akárhogy nézem is a te teszted még nem pozi.

2017. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Erősödött? :)
2017. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!