Ki nem varja 2-ra?

Figyelt kérdés
Várjuk/ne vàrjuk együtt.
2017. márc. 23. 19:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Szia! Én nem is tudom h várom e vagy sem. 1-én kellene megjönnie, majd meglátjuk...

Egyszer voltam párommal védekezés nélkül mert óvszerrel utáljuk és gondoltuk egyből nem lehet gáz.(pár hónapja hagytam abba tabit muszájból) Aztán végül bennem ment el, olyan jó volt.

Aztán csak utána gondolkodtam h pont az ovuláció előtti nap voltunk együtt. De annyira nem bánjuk ha összejön, mert eredetileg jövőre terveztük elkezdeni, de ha így lesz az is tökéletes.

Ha nem jön meg akkor 1én tesztelek ;)

Majd izgulok érted is.

2017. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én elseje-másodikára nem várom... Bár jelennek meg a pattanások, szóval félő, hogy sikertelen hónap lesz :(
2017. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sziaszzok!

Kedves 2.Azzal nem foglalkozz!Már voltam terhes minden ugyan úgy alakúlt, mint mikor megjön!Annyi volt más, hogy nem jött meg :D

Soha ne adj semmi jelre!

Kedves 1. én úgy érzem, hogy ide írtál azért a szíved mélyén nem bánnád, ha nem jönne meg :)

2017. márc. 24. 14:46
 4/17 A kérdező kommentje:

Uuu milyen hibákat írtam! 😱

Bocsánat!

2017. márc. 24. 14:47
 5/17 anonim ***** válasza:
Jelen! :)
2017. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mikor teszteltek?Mindenki megvárja, hogy késsen?Én agyalok, hogy előbb teszteljek, mert nagyon hamar volt pém...
2017. márc. 25. 08:53
 7/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Tényleg nem bánnám ha nem jönne meg, de ha megjön nem leszek csalódott. Szerintem megvárom a napját és ha nem jön meg akkor tesztelek. Kicsit izgulok mert még soha nem foglalkoztam a témával komolyabban még tesztelni sem teszteltem soha. (Védekezés nélkül soha nem voltunk együtt pedig 7,5 éve tart a kapcsolat)

De mindennek eljön az ideje :)

2017. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék :) Elsejére nem várom, akkor lesz a 28. nap, bár félek, előbb megjön majd. De azért a remény hal meg utoljára. :)
2017. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Én mindenképp megvárom a nemvárt napját. Felesleges előbb, csak csalódást okozna :) Viszont nekünk ez az első hónapunk, én lennék a legjobban meglepődve, ha máris sikerült volna :D
2017. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Második vagyok: én szombaton tervezek tesztelni, akkor kellene megjönnie.
2017. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!