Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert vannak ezek nálam?...

Miert vannak ezek nálam? Mellfájdalom+ mensi szeru érzés?

Figyelt kérdés

NEM, nem beképzelem már ovulacio utan par nappal elkezdodott. A mellem életemben egyszer fájt talán. De most 2 szer nagyobbak , es az egesz faj főleg oldalt (hónalj felol)

A hasam meg mintha epp megakarna jonni.

Azt reméltem talán baba. Mert azt olvastam , hogy nem egeszseges es hormonzavarra utal.

De nem baba mert ma nembirtam ki es 14dpon tesztet csináltam (10es one step)

Es semmi , egyáltalán semmi második vonal mégcsak nem is dereng!:/

Szóval tanácstalan vagyok.

Duphastontól lehetnek ilyen tuneteim?( orvosom azt mondta enyhiti a pms tuneteket-amik amugy nekem sosem voltak) de a tajekoztato szerint mellfajdalmat okoz 10.000Ből 10nőnek ha jól rémlik!

16 dpoig várakozunk, ha akkor újra negatív elhagyhatom a duphastont.

Van esetleg remény? Vagy ez ritka,h 14dpo negatív es például 15-17dpo körül pozitív?:/


2017. márc. 23. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz egy normális teszttel, a one step-et pedig tedd el jó mélyre. Vegyél Facellet, az nekem a 12 dpo-n egyértelmű pozitív lett. Sok sikert, és írd majd meg mi lett.
2017. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sztem jot mutatott a fCelle es a digitalis is negativ
2017. márc. 24. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az One Step 10-es nagyon hamar kimutatta.

Nekem a 7.dpo-tól fájt a cicim, de nem oldalt, hanem belül, ez tűnt fel elsőként.

Természetesen ahány nő annyi féle tünet.

Tesztelj 2 nap múlva. Akkor szerintem már mutatnia kell valamit.

2017. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap meg tesztelek egy utolsot
2017. márc. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!