Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normalis, vagy aggodnom...

Ez normalis, vagy aggodnom kene? Ugye terhessegrol szo sincs?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az elmult honapokban kicsit furcsan alakultak a ciklusaim,a kovetkezoek voltak/van; december 26. Januar 28. Februar 25. Es most marcius 26.

A naptaram szerint nem kellett volna lennie februarban,mert essig a ciklusaim 33-34naposak voltak es atugrott volna marciusra a februari,de megis volt a honap vege fele. Most a ciklus hosszaim atalakultak a kovetkezokepp a naptaram szerint is,meg hat en is tapasztaltam; legrovidebb ciklus 29 nap,leghosszabb 32. Atlag cikluskossz 31nap. Szerintetek? Amugy 4-5napig szokott tartani,valamikor elhuzodik 6vagy akar egy hetre is,mindig erosen verzek es iszonyatosan faj,az ovulacio is. Voltam dokinal,mondta esetleg jot tenne ha szednek antibabyt,hat en meg nem akarom bombazni a testem mergekkel. Volt hogy nem vedekeztunk,az elejen,de utana mindig,aztan csinaltam par tesztet mert mar tiszta paranoias lettem,mind negativ lett. Szerintetek mennyire normalis ez a ciklus valtozas,es mitol lehet? Tapasztalatok,velemenyek? Aki kicsit jobban ert hozza mint en? Koszonom


2017. márc. 26. 11:56
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi ez az elott volt legrov.c.29 legh.c.31

Most igy valtozott; legrov.c.28nap

Leghosszabb.34

Atlagciklushossz.32nap

2017. márc. 26. 12:11
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akarsz gyereket, miert hazardiroztok?
2017. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kerdes nem ez volt

Koszi

Ja,es nem vagyok terhes,es nem is leszek!

Egy egyszeru has,alhasfajdalomtol menstruacios gorcstol is ki vagyok,kepzelem a terhesseget,meg a szulest. Hat ezeket nem nekem talalrak ki.

Az ar regen volt,hogy egyszer ketszer nem vedekeztunk,azota nem is szexelunk gyakran,es ha szexelunk is neha,mindig ovszert hasznalunk.

2017. márc. 26. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Te magad emlegetted a terhesseget. Kerdesed masodik mondata.

A kommentben meg kikered magadnak. Te tudod.

2017. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért változott a ciklusod mert nem vagy gép...A semmin görcsölsz..
2017. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam ra,mert vannak olyanok akik terhesseg kozben is menstrualnak(bar nem ez a jellemzo,eleg ritka) a nem vedekezes alatt meg azt ertettem, hogy neha elkezdjuk par percre ovszer nelkul de max ket perc utan folhuzza.
2017. márc. 26. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!