Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már aktívan élek nemi életet...

Már aktívan élek nemi életet (heti 2-3) és eddig még nem szakadt át a gumi meg semmi ilyesmi de most valamiért már 3 napja késik a menstruációm. Ez azt jelentheti hogy fentáll a terhesség? Vagy semmi komoly dolog és majd nemsokára megjön? (16/L)

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés az esélye a leírtak alapján. Az aktív szexuális élet miatt változik a hormonrendszered, amiatt is késhet. Barátnőmnek novemberben 16 napot késett mégsem volt terhes.28/F
2017. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megkönnyebbültem.
2017. márc. 26. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha izgulsz csinálj egy tesztet, és megnyugszol, de normális védekezés mellett nagyon kicsi az esély. Fiatal koromban én állandóan stresszelrem, pedig normálisan védekeztem, úgyhogy ha késett inkább csináltam tesztet és elmúlt a stressz. Egyébként sose volt gond (sok év 4 partner alatt), csak akkor lettem terhes, mikor tudatosan terveztünk babát.
2017. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért némi esély van a babára. Légyszi írd már meg, mit teszteltél(lehetőleg reggeli első vizeletből), köszi!
2017. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!