Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal babát szeretnénk! Ha...

Párommal babát szeretnénk! Ha 3-4 naponta vagyunk együtt az, jó? Nem szeretnék semmi ovu tesztelést meg ilyet csak akkor ha nem akar jönni a baba!

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkabb 2 naponta, a 4 sok, ha pont elkerulitek a peteerest.

En sem ovuteszteltem, hanem 2 naponta egyutt voltunk (neha 3), de jottek a babak 3. honapban :)

(Illetve kisteso tervezesekor 1. honapban, de nem maradt meg.)

2017. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4 nap nagyon ritka. 2 naponta kéne.
2017. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát kb. 3 naponta tudunk együtt lenni csak! Az sok?
2017. márc. 28. 12:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még csak most kezdtek próbálkozni ne agyalj. Csináljátok ahogy eddig csak ne védekezzetek... Legalábbis mi így csináltuk,nem használtunk többé gumit és kész. Első hónapban pozitív lett a teszt. 38hkm
2017. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Peteérés környékén azért ajánlott kétnaponta. Máskor szinte mindegy a gyakoriság.
2017. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ELÉG 3-4 naponta, ha nektek úgy esik jól. Lehet, hogy nem az első ciklusban jön össze, csak a többedikben, de ha 2 naponta lennétek együtt, akkor sem lenne rá semmi garancia, hogy gyorsan összejön.

Saját esetem: első terhességeim célirányos próbálkozások (ovulációfigyelés, időzített aktus, stb.) ellenére is csak fél év után jöttek össze (elsőre el is vetéltem, a következő terhesség még nehezebben jött).

Aztán évekkel később minden rágörcsölés nélkül spontán élveztük egymást a párommal, olyannyira, hogy a ciklusom kb. 5. napján egy spontán ovulációból estem teherbe (abban a hónapban középidőben egyáltalán nem voltunk együtt, a ciklus elején viszont naponta többször is). Úgyhogy nekem a teherbeesés szempontjából optimális megoldás hatástalan volt, ami viszont elvileg nem hatékony, az bejött.

2017. márc. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első gyermekemnél heti egyszer (hétvége) voltunk együtt. 5 hónap alatt összejött...
2017. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl van lihegve az egész.

Akkor legyetek együtt, amikor megkívánjátok egymást. Ha 1 év múlva még nincs "eredmény", akkor érdemes kivizsgálásra menni és lehet kezdeni jobban odafigyelni.

Meglátásom szerint a legtöbb kezdeti sikertelenségnek a görcsös akarás az oka, ami manapság egyre gyakoribbnak tűnik.

Érezzétek jól EGYMÁST, ez a lényeg. :-)

2017. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!