Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valakinek pozitív a...

Lett valakinek pozitív a teszt, hogy közben úgy érezte, meg fog jönni?

Figyelt kérdés
A ciklus 10. napján volt egy kicsi világos barna maszat, rá két napra már fájt a mellbimbóm. Talán akkor volt ovuláció. Már 3 napja nagyon kellemetlenül puffad és fáj a hasam. Ma vagyok a 21. napon. Tegnap lett egy pattanás a homlokomon. Igazából ez a pati bizonytalanít el. Ez nagyon mensire utal ugye? Tapasztalat érdekelne, nem vélemény, hogy van e még remény? Előre is köszönöm. Szép napot mindenkinek!
2017. márc. 30. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
A koraterhesség tünetei legtöbbször ugyanazok mint a mensi előtti tünetek. Egyik terhességemnél sem vettem észre hogy abban a hónapban nem fog megjönni, sőt pl az elsőnél 12 hétig görcsölt a hasam.
2017. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 darab pattanasbol nem lehet megallapitani hogy terhes vagy-e.

Mindjart megjon erzes: premens es koraterhes "tunet" is, sot, egesz terhesseg alatt jon-megy ez az erzes.

Tapasztalat: nekem minden ciklusom tokegyforma volt, neha 1-2 mappal korabban vagy kesobb jottek jelek. Amikor terhes lettem, szintugy. Kiveve egy dolgot: amikor megjott, tiszta pattanas lettem, terhessegeimkor bababorom lett.

De ez nem 1 darab pattanas...az SEMMIRE nem utal.


Mas: masok tapasztalatai sem mervadoak, mert minden trrhesseg es szervezet mas.

2017. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, azt hittem meg fog jönni. Ahogyan előttem is írták, a menstruációt megelőző tünetek általában azonosak a korai terhesség tüneteivel. Görcsöltem, feszült a mellem mint mindig és biztos voltam benne, hogy meg fog jönni. Pár nap késés után teszteltem és akkor már egyértelműen pozitív volt a teszt. Hamarosan kiderül, hogy megjön vagy sem. Szurkolok, hogy baba legyen. :)
2017. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha valaki tud még bíztató sztorikat, szívesen veszem.
2017. márc. 30. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy kipattogtam terhesen is mintha meg akarna jönni. Nekem volt mindjárt megjön érzésem is, az a 12.hétig megmaradt ha jól emlékszem. Egyedül a cicim volt más, nem feszült mint mensi előtt hanem kis puha könnyű lett.
2017. márc. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam egyik terhességnél még pms tüneteim sem voltak...annyira, hogy el is felejtettem, hogy meg kellett volna jönnie... ikrek lettek volna nem maradtak velünk...


Mostani terhességemnél csak a petefészek körüli szúrkálás maradt ki, minden más pms tünet megvolt... plussz émelygés jelentkezett két nappal nem várt előtt (4 nappal korábban már pozit teszteltem.) A mindjárt megjön érzés még most is előfordul. De az elején minden napos volt. Semmivel sem másabb mint mensikor.


22hkm

2017. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 31. 15:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Tegnap óta már nincs az erős puffadás és hasfájás, helyette mindjárt megjön érzés. Hát nem is tudom.
2017. ápr. 1. 08:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Mára elmúlt a mellfájdalom. Gondolom nem sikerült.
2017. ápr. 6. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!