Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek a tesztemre? Járt...

Ránéznétek a tesztemre? Járt már így valaki a Clearblue-val? Köszönöm! <3

Figyelt kérdés

Clearblue easy vandalizálva. Nem szoktam meresztgetni a szemem, meg szétszedni, de eddig Gabrielt vettem és az mindig teljesen egyértelmű hómező. :D Ezen azonnal megjelent egy jól látható, színes kereszt, majd 5 másodpercen belül szinte teljesen eltűnt a függőleges vonal. Ennyi maradt belőle, és a szürke ablakon át tényleg csak "odalátni" lehetett. Szerintetek? 13.dpo (tutira).


eredeti

[link]

szerkesztett (+kontraszt)

[link]



2017. ápr. 4. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt szereted mert ez igy értékelhetetlen
2017. ápr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 5 mp-en belül eltűnt, akkor negatív.

A képen én nem látok semmit.

Ha 13. dpon vagy, akkor lassan úgyis kiderül, megjön-e. Ha nem, ismételd meg.

2017. ápr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szétboncolod a tesztet, attól még nem lesz egyértelműbb a válasz, hogy terhes vagy-e vagy sem. A türelem sokkal kifizetődőbb: mert ha pl. 2 nap múlva tesztelsz egy újat, akkor a legnagyobb valószínűséggel sokkal pontosabb és megbízhatóbb eredményt kapsz; és lehet, hogy még szétszedni sem kell a tesztet hozzá. ;) Csak hogy válaszoljak a kérdésedre is: szerintem is értékelhetetlen, én erre tutira nem merném rámondani sem azt, hogy igen, sem azt, hogy nem; főleg a fentiek ("5 percen belül szinte teljesen eltűnt a függőleges vonal) alapján. 2 nap múlva próbálkozz egy újabbal, akkor már valószínűleg megbízhatóbb lesz az eredmény.
2017. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a második válaszoló is írta, ha 5 mp alatt eltűnt akkor egyértelmű negatív. Nagyon sok teszten vagyok túl így tapasztalatból mondom, hogy amíg felszívódik a vizelet addig nagyon sokszor feltűnhet a második csík vagy a kereszt vagy bármi amitől hirtelen megörül az ember. De utána el is tűnik és végül még sincs ott.


Ezen még csak kereszt nyomát se lehet felfedezni.... Várd meg a nem várt napját és akkor tesztelj esetleg, ha hiszel benne, hogy terhes lehetsz. De ez így sajnos negatív.

2017. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem látok a keresztet még csak fürkészve sem.

Én azt mondom, hogy az a tuti, amit kb 5-6 max 10. percél lát az ember. az hogy előtt mondjuk ahogy felszívja a vizeletet, akkor látni véled, majd eltűnik, szerintem ezzel nem szabad foglalkozni.


Ha nem jön meg egy két nap múlva tesztelj !


Drukkolok !

2017. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként függőleges csíkot "kell" látni, mint más teszteken, nem keresztet (a vízszintes vonal, amivel keresztet alkot, a külső burok része).

2017. ápr. 4. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En latok egy halovány függőleges vonalat, de nem tudom, hogy ezen a teszten hol kellene lennie a masodik csiknak.
2017. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia sajnos ez a fajta teszt hajlamos a fent leirtakra.èn 3× jártam vele porul.De lehet a te esetedben pont baba van,csinàlj màsikfajta tesztet.
2017. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!