Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rövid luteális szakaszon...

Rövid luteális szakaszon segíthet a Premens (barátcserje) kapszula?

Figyelt kérdés
8-9 napos luteális fázisaim vannak, 32-35 napos ciklus mellett jóval 20. nap után van peteérésem, akkor görcsöl a petefészkem és akkor nyúlós a nyákom. PCOS-em is van.

2017. ápr. 4. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Pcosen gyakran ront a barátcserje. 3as kezelést mióta tartod?
2017. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak diétát és sportot, metformint nem akar felírni az endokrinológus, szerinte felesleges. 2 éve lassan.
2017. ápr. 6. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem.kérsz másiktól szakvéleményt?
2017. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Néztem magánorvost is, de olyan horror áron dolgoznak, hogy nekem nem fér bele.

A kérdésre tudna valaki válaszolni? Mármint a barátcserjére és a rövid lueális szakaszra?

2017. ápr. 17. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pco nélkül volt rövid luteálisom, 19. napon volt általában ovu, 10 napos volt a luteális. így se lett semmi baj, lett baba closti mellett a 8. hónapban, utro mellett megmaradt.
2017. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pcos de nekem a palástfü tea kitolta 4 nappal a luteális szakaszomat.Elötte 8-9 naposak voltak.
2017. ápr. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom már áprilisi a kérdés, de én már hónapok óta 2 Premens tabit szedek naponta, és a 8-9 napos volt a luteálisom, ettől 12 nap lett. De én szedek metformint is a pcora és az IRre.
2017. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!