Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 72 órás tabletta. Terhes lehetek?

72 órás tabletta. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Február 17-én egy kis baleset miatt esemény utáni tablettát kellett bevennem. Az aktust követő 6 órában meg is tettem. Utána picit hamarabb mint kellett volna megjött a menstruációm ami sokkal kevesebb mennyiségű volt mint szokott lenni. A tablettát követően csináltam egy negatív terhességi tesztet. (Kb. 20 napra rá)

Egy hónapja volt meg körülbelül. Terhes lehetek? Már meg kellett volna jönnie :/



2017. ápr. 5. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, valószínű csak az esemény utáni miatt késik
2017. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A 72 oras tabletta egy brutalis hormonbomba ami megzavarhatja a ciklust szoval valoszinuleg amiatt kesik. De ha egy het mulva sem jon meg, teszt meg mindig negativ, nezz el dokihoz!
2017. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Abból az aktusból, ami miatt bevetted, szerintem nem.
2017. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20 nap után a tesut már simán kimutatta volna. Valószínűleg csak a 72 órás tabletta kavarta meg a hormonjaidat.
2017. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi van veled azota? Jelentkezett a menstruaciod? En is escapelle-t vettem be a honapban es lassan 1,5 hete kesik...
2017. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
En is ebben a cipoben vagyok... nekem 4 napot kesik es 3 hettel ezelott vettem be 72 oras tabit. Tegnap csinaltam tesztet negativ lett. Enyhe gorcseim vannak. Ha nem jon meg hetvegen elmegyek orvoshoz. De bizom benne addig megjon
2017. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-os vagyok! Nekem 39. napra jelentkezett a menszim az elozo menszitol szamitva. Szoval kb. 9 napot kesett.

A gyogyszert pedig a menstruacio 5. napjan vettem be.

2017. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6 os vagyok. Valaszom kiirasa utan 1 oraval megjott a menstruaciom. Nagyon megkonnyebultem
2017. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!