Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lhetséges, hogy...

Szerintetek lhetséges, hogy terhes vagyok? Menstruáció szerű fájdalom, folyás

Figyelt kérdés
A menstruációm előtt vagyok 4 nappal és most olyan érzésem van mintha megjönne,mellette van fehérfolyásom ami mensi előtt nem szokott lenni. Olyan ételeket kezdtem el kívánni amiket eddig sose. Valamint olyan álmos vagyok napközbe állva tudnék aludni pár napja délután szoktam aludni is 1-2 órát pedig mindig energikus vagyok. Ebbe a hónapban 2-3 naponta voltunk együtt a férjemmel szeretnénk nagyon a kisbabát :) furcsák ezek a tünetek. Köszönöm a válaszokat előre is.

2017. ápr. 5. 11:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt voltatok akkor lehet baba a dologban. De ilyen hamar nincsenek tünetek még max negjön érzés vagy egy kis hasszurka.

Én pont márciusban voltam úgy h 5 nappal a mensi előtt majd leszakadt a derekam és megjön érzés. Aztán másnap meg is jött, pedig nem szokott ilyen eltérés lenni.

Azért drukkolok h pozit tesztelj majd.

2017. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
amikor kesik akkor tesztelj ! :D vagy esetleg most is, hatha halvany lesz :)
2017. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Vagy az is lehet azért vannak ilyen tüneteim, mert nagyon vágyunk rá :) ha ma tesztelek nem baj ha délután?
2017. ápr. 5. 11:47
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkolást rám fér :)
2017. ápr. 5. 11:48
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hihetetlen álmosság lett gyanús, pedig én nem kerestem tüneteket, mert nem volt megbeszélt "babakészítés". Szóval 4 nappal a várt előtt pozit teszteltem.
2017. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nekem is az álmosság a legfuribb nem szoktam így, hogy délután 2 kor alszom mindig pörgök talarítok dolgozom edzem most meg egész nap aludnék :)
2017. ápr. 5. 11:55
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

En is almos vagyok mindig mostansag,munkaban,meg otthon fozes,vagy hazimunka kozben is el tudnek aludni,migrenjeim vannak,hatam derekam faj stb. De nalam kizart a terhesseg,mert tudom hogy nem vagyok az. (Es nem is tervezzuk egy darabig)

Szerintem csak tavaszi faradtsag.

2017. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pms tunet is lehet siman. Nekem is szoktak ilyenek lenni menstruacio elott.

Persze nalad nem kizart a terhesseg,ha nem vedekeztetek plane.

Tesztelj,es megtudod.

2017. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen lehet tavaszi fáradság is persze meg pms tünet is a tesztből majd kiderül :) Azért bizakodom a terheségbe :) lehet tesztelek is ma.
2017. ápr. 5. 12:15
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán én a reggeli tesztet javasolnám inkább :) ne keseredj el, ha esetleg negatív, mert még van idő a nem vártig.
2017. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!