Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 éves vagyok, a párommal...

17 éves vagyok, a párommal lassan 2 éve védekezünk megszakításosan. Most viszont furcsa tüneteim vannak. Terhesség?

Figyelt kérdés

Nagyjából a peteérésem előtt 2-3 nappal kezdődött enyhe hányingerrel ebéd után. Azt hittem, hogy rosszat ettem, de másnap ebéd előtt pár órával ugyan ez az érzés volt. Következő nap elkezdett fájni az alhasam, kicsit oldalt, és egyre erősödött. Vacsora után megint hányinger következett és émelygés. A hasam másnapra is fájt, de már alul középen, az émelygés 1-2 órára megint előjött, ugyanez a következő napon is, ma pedig elkezdett elég erősen égni a gyomrom, az eddigi tünetekkel együtt.

Nem szoktam ennyire érzékenyen reagálni a peteérésre.

Elképzelhető, hogy ennyire korán produkálok tüneteket?


2017. ápr. 11. 19:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 4 hónapig szedtem fog.gátlót, de nem bírtam. Akkor voltak ilyen tüneteim.
2017. ápr. 11. 19:23
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Kb 15 éves korodtól dugsz, ráadásul normális védekezés nélkül ?! Gratulálok neked és a szüleidnek is.
2017. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Kedves biológiaórákat kihagyó, tudatlan kis tinifruska!

A megszakítás NEM!!! védekezés, terhes lehetsz az előző együttlétből is, a mostaniból, bármelyikből. Fingod nincs szerintem a peteérésedről, különben ilyen ostoba kérdés meg sem fordulna a fejedben.

2017. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Mivel nem védekeztek, így igen, lehet hogy terhesség. Ha nem jön meg, csinálj tesztet, és védekezzetek ha nem akartok gyereket.
2017. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Tudtad, hogy vedekezes nelkul szexelsz?

Es igen, 15 evesen kezdeni...

2017. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

A mostani peteérésből származó terhességből nem érezhetsz még tüneteket, mert 10 nap, mire beágyazódik, és tűnetek még ennél is később jönnek, általában már kimarad a menstruáció is.

Viszont - ahogy írták - a megszakítás nem védekezés, múlt hónapban is simán teherbe eshettél (bár ha azóta megjött, kicsi az esély rá).


De fogadj meg egy tanácsot, ha nem akarsz 17 évesen egyedülálló anya lenni (mert hosszabb távon ez a sors vár rád), akkor használjatok óvszert.

2017. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Teszt? Óvszer vagy fogamzásgátló? TESZT?
2017. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
tesztelj, és megtudod. van, aki 7-8 évig védekezik megszakítással és aztán teherbe esik, nem a legbiztonságosabb, csak azoknak jön jól, akiknél nem lenne gond egy baba
2017. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
MEgszakítással védekezünk a férjemmel és még szoptatom a kisbabánkat. Úgy tűnik jön a kövekező bébi. :P Ennek mi örülünk, mert előbb-utóbb terveztük, de ennyit arról, hogy előváladéktól nem lehet, meg szoptatáskor nem lehet teherbeesni. :D
2017. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!